DEVA PARTİSİ KEŞAN İLÇE BAŞKANI ATANDI

admin

DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanlığına Kerem Harmanlı atandı. DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda, Kerem Harmanlı’nın DEVA Partisi Genel Başkanı Sn. Ali Babacan’ın takdirleri ile DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanı olarak atandığını açıkladı. Kerem Arda, açıklamasında “Edirne’mize ve Keşan’ımıza hayırlı olmasını diler, başkanımıza başarılar dilerim. Keşan’ın dertlerine DEVA olması dileğiyle…” diye konuştu.

Kerem Harmanlı kimdir?
1971 yılında Edirne’nin Keşan ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Keşan’da tamamladı. Uzun yıllar Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olarak ticaret hayatını sürdürdü. Çiftçilik faaliyetleri devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Saroz Körfezi Gönüllüleri Platformu ve Ahbap Derneği’nin kurucu üyesidir. Halihazırda Keşan Kent Konseyi üyesi olup, yerli tohum üretimi faaliyetleri ile adından söz ettiren Keşan Ata Tohum Derneği’nin Başkanı’dır.
Evli ve bir çocuk babasıdır.

 525 total views,  2 views today

Next Post

Milli Eğitim Müdürü’nden Edirne Koleji’ne ziyaret

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı ve İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Cemal Turan, okul ziyaretleri kapsamında, Edirne Koleji’nin ziyaret etti.Okulu gezen ve sınıflarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemal Turan, eğitim çalışmaları ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp