DEVA PARTİSİNDEN EDİRNE ÇIKARMASI

admin

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık Politikaları Başkanı Aysun Hatipoğlu Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti. Sabah saatlerinde DEVA Partisi Edirne İl Başkanlığında teşkilat mensupları ile buluşmanın ardından, DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda, Merkez İlçe Başkanı Gürkan Kılıçcıgil ve beraberlerindeki parti heyeti ile birlikte Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. İshak Yıldırım’ı ziyaret ettiler. Ziyarette yaşanan gelişmeler ve DEVA Partisinin sağlık politikaları hakkında görüşlerini dile getiren heyet görüşmenin ardından Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi’ne gitti.


Sağlık Müzesinde, Müze Müdürü Ruhi Pehlivancık eşliğindeki anlatımın ardından ziyaretlerine Edirne Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Gürcan Altun ile devam etti. Sağlıkta ve doktorların yaşadığı sorunlar ve güncel konular hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Edirne Merkez Kutlutaş Aile Sağlığı Merkezinde bulunan hekimleri ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek yaşanan gelişmeler ile alakalı bilgi sahibi oldular.


Bu ziyaretlerinin ardından program esnaf ziyaretleri ile devam etti. Esnafın sorunları, yaşanan ekonomik sıkıntılarla alakalı bilgi alan heyet tüm gün süren ziyaretlerini tamamladı.

 667 total views,  8 views today

Next Post

DEVA Partisinden Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak’a Ziyaret

DEVA Partisi Edirne İl Teşkilatı,İl Başkanı Dr. Kerem Arda ile birlikte Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak’ı makamında ziyaret etti.Başsavcı Mustafa Çakmak tarafından makamda ağırlanan İl BaşkanıDr. Kerem Arda görüşme sonrası yaptığı açıklamada “ Sayın Başsavcımızın göstermiş olduğu yakın alaka ve sıcak misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. Güncel konular ve Edirnemizi konuştuğumuz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp