DEVA PARTİSİNDEN EDİRNE ENGELLİ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET

admin

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda, Merkez İlçe Başkanı Gürkan Kılıçcıgil, İl Teşkilat İşleri Başkanı Egemen Aydın ve İl Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Dülger Edirne Engelli Gönüllüleri Derneği’ni ziyaret ederek ilimizdeki engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Ziyaretlerinde Dernek Başkanı Serpil Erkenciler’den dernekte yürütülen faaliyetler ve dernek üyeleri hakkında bilgiler alan heyet, engelli vatandaşlarımızla sohbet ettiler.

İl Başkanı Dr. Kerem Arda ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, engelli bireylerimizin her zaman hayatın içinde olmalarını arzu ettiklerini söyledi.

Her insanın engelli adayı olduğunu her an hatırlaması gerektiğini, bundan dolayı engelli vatandaşlarımıza her zaman sevgi ve şefkatle yaklaşmak gerektiğini belirten Kerem Arda, Bugünkü ziyaretimizde, dernekte yürütülen faaliyet hakkında ve normal hayatları üzerine engelli vatandaşlarımızla güzel bir sohbet gerçekleştirdik ve isteklerini dinledik. Engelli vatandaşlarımızla bir araya gelmiş olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyor, engelli evlatlarımızı sabırla ve büyük fedakârlıklarla büyüten ailelerine de teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret, Dernek Başkanı Serpil Erkenciler ve engelli vatandaşlarımızın DEVA Partisinin ziyaretinden dolayı teşekkür etmeleri ile sona erdi.

 890 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi Ekrem Canalp’in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Edirne Valisi Ekrem Canalp, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda; “Engellileri topluma kazandırmak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında “Dünya Engelliler Günü” olarak kabul edilen 3 Aralık günü, engelli kardeşlerimize adanmış özel bir gündür. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, engelli vatandaşlarımızın sorunlarının aşılabilmesi, hayat […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp