DEVA’CILAR TEMİZ BİR EDİRNE İÇİN ÇEVRE GÜNÜNDE ÇÖP TOPLADI.

admin

DEVA Partisi, 18 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle, başta Edirne olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak farkındalık yaratmak için Çevre Temizlik etkinliği gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Edirne Teşkilatı “Temiz Bir Edirne için Sen, Ben, Hepimiz, HADİ YAPALIM” mottosuyla Edirne’de yerlere atılan çöpleri topladı. Tunca Köprüsü yanında başlayan etkinliğe DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda, Merkez İlçe Başkanı Gürkan Kılıçcıgil, DEVA Partisi kurucu üyeleri ve parti yöneticileri katıldı.

Tunca Köprüsü yanındaki meydandan başlayarak Karaağaç semtine kadar yere atılan çöpleri toplayan parti yönetici ve üyelerinin bu örnek davranışı büyük takdir topladı. Konuyla ilgili açıklama yapan DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda; “Dünya Çevre günü nedeniyle bugünün önemini belirten bir farkındalık yaratmak için arkadaşlarımızla bir araya gelerek Çevre Temizliği etkinliğini gerçekleştiriyoruz. Tabii ki bütün Edirne’yi bizim temizlememiz mümkün değil, ama sembolik olarak aynı zamanda herkese bir mesaj olması anlamında böyle bir etkinlik yapıyoruz. Bu Etkinlik Deva Partisi olarak Türkiye’nin 81 ilinde aynı gün eş zamanlı olarak gerçekleşiyor. Daha temiz bir dünya, daha temiz bir ülke ve daha temiz şehirler için hep beraber böyle bir mesaj vermek istedik.” dedi.  

Karaağaç girişinde sona eren Çevre temizliği etkinliği ardından Deva Partisi Yönetici ve üyeleri, Parti Yöneticilerinden Mustafa Tavukçu’nun işletmecisi olduğu Moda köy Restaurant, Kahvaltı ve Kır Bahçesi’nde bir araya gelerek çeşitli istişarelerde bulundu.

 715 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi Ekrem Canalp’in 19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı

Edirne Valisi Ekrem Canalp 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle yayınladığı mesajda; “Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazilik” ve “Mareşallik” rütbesinin verilişinin 100. Yıl dönümünde, Cennet Vatanımız ve Şanlı Bayrağımız için büyük kahramanlıklar gösteren gazilerimizin “19 Eylül Gaziler Günü”nü kutlamanın heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Vatanını ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp