Devlet HastaneSİ Yönetiminden Kurban Bayramı Ziyareti

admin

Edirne ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Edirne Devlet Hastanesi’nde Hastane Yöneticisi Op. Dr.Gürhan ÇELİK, Hastane Başhekimi Op. Dr. Mustafa ÖZDEMİR ve yönetim kadrosundakilerle beraber, serviste yatmakta olan hastalara ve nöbetçi hastane personelini ziyaret ederek bayram tebriğinde bulundular. Nöbetçi hastane personeline ve serviste yatan hastalara bayram şekeri ve diyet uygulanan hastalara da karanfil dağıtıldı.

DEVLET HASTANESİ_BAYRAMHastane Yöneticisi Op. Dr. Gürhan ÇELİK “Hepimizin bildiği gibi ziyaretlerin, bayramlarda ayrı bir önemi vardır. Bayramını, sıkıntılı günlerinde ailesinden uzak hastanede geçirmek zorunda olan hastalarımızın yalnız olmadığını ve bayramın her yerde yaşanabildiğini hastalarımıza hissettirmek istedik. Bizler de hastalarımızın yalnızca tedavi süresince değil, böyle güzel bir bayram günü vesilesiyle de yanlarında olduk ve bayramı hastane odalarına götürdük. Gayemiz hasta ve hasta yakınlarını mutlu etmek, moral vermek. Büyük gayret ve özveri ile sağlık hizmeti sunan, bayram seyran demeden gerek uykusundan gerek sevdiklerinden feragat edip bu bayramda da insan sağlığına hizmet için büyük bir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanı mesai arkadaşlarıma da minnet ve sevgilerimi sunuyor hepsinin bayramlarını tebrik ediyorum.” dedi.

DEVLET HASTANESİ_BAYRAM (1)

Hasta ve hasta yakınları ise bayram ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

 181 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Otogarında dönüş Yoğunluğu

EDİRNEAJANS HABER MERKEZİ / edirneajans@hotmail.com / 214 24 04  12 Ekim Cuma günü başlayan ve 9 gün boyunca devam eden Kurban Bayramı tatili  sona erdi. Kurban Bayramı tatilinin sona ermesiyle birlikte Türkiye genelinde olduğu gibi Edirne Otogarında da büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Türkiye’nin dört bir yanına bayram tatilini geçirmek için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp