2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına büyük hedeflerle başlayan İlimizin Özel Okullarından Özel Dinamik Eğitim Okulları Bursluluk Sınavı 04-05 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. 2 gün boyunca süren Bursluluk sınavına öğrencilerin katılımı büyük oldu. Dinamik Eğitim Kurumları kurs ve Kolej Bursluluk Sınavında Öğrenciler ilimizin seçkin kurumundan Burslu bir şekilde eğitim görmek için ter döktü.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı dinamik-koleji-1-1024x576.jpeg

Dinamik Kişisel Gelişim Kursu, Dinamik Özel Öğretim Kursu, Dinamik İlkokulu, Dinamik Ortaokulu, Dinamik Anadolu Lisesi için öğrenciler Edirne’nin en seçkin kurumunda burslu bir şekilde yer almak için sınav saatinde hazır bulundu.
Sınav süresince okulun konferans salonunda velilere de bilgilendirme semineri verildi.
Gazetemize açıklama yapan Veliler; Dinamik Eğitim Kurumlarının ilk yılında olmasına rağmen eğitim alanında önemli adımlar attığına vurgu yaparak, Edirne’nin merkezinde böylesine önemli bir Eğitim kurumunun olması bizim için büyük bir değer. Bugün de burada gerçekleşen bursluluk sınavını önemli bulduğumuz için ve bundan yararlanmak için katıldık. Sınava giren tüm öğrencilerimize Allah zihin açıklığı versin.”dediler.