Dinamik Koleji Açıldı

admin

Edirne Merkezde Kipa Avm yanında Eski Gazoz Fabrikası olarak bilinen yeri büyük bir tadilatla İlimizde örnek bir okul haline getiren Eğitimci Murat Er ve ekibi Dinamik Koleji’ni 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında öğrencileriyle buluşturmanın onuru ve gururunu yaşıyor. Yaklaşık olarak 8 aydır devam eden tadilatta Okul binası baştan sona yenilenerek Edirne’nin merkezine ayrı bir güzellik kattı. Güçlü eğitimci kadrosu, Modern sınıfları, Konferans Salonları, Spor Salonları ve ferah yemekhanesi ile öğrencilerine hizmet vermek için gün sayan Dinamik Koleji’nde her detay büyük bir özenle yapıldı.

"İLKOKUL, ORTAOKUL ve ANADOLU LİSESİ”

Özel Edirne Dinamik İLKOKULU, Özel Edirne Dinamik ORTAOKULU,Özel Edirne Dinamik ANADOLU LİSESİ olarak öğrencilerine hizmet verecek olan Okul adeta Büyük bir kampüsü andırıyor.
Okulun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “Özel Edirne Dinamik Koleji olarak ruhsatımızı almış bulunmaktayız. Edirne’de kolej anlayışına yeni bir soluk getirmek üzere çıkmış olduğumuz bu yolda, bize her konuda destek veren anlayış gösteren velilerimize sonsuz minnetlerimizi sunarız. Dinamik ailesi olarak 2019-2020 eğitim öğretim yılında akademik,sosyal ve sportif faaliyetlerimizle adımızı sıkça duyurarak öğrencilerimizin her alanda ihtiyaç duyacağı desteği vermeye hazır olacağız. Ailemizin parçası olup bu yolda bize inanan herkese saygı ve sevgilerimizle..” ifadelerine yer verildi.

Veliler; "Edirne için büyük bir yatırım"

Yüzlerce öğrencinin kayıt yaptırdığı Dinamik Koleji’nin en büyük ayrıcalığının Güçü bir eğitim kadrosuna ve şehir merkezinde olmasına dikkat çeken veliler, Okulumuz Sadece eğitimi ve sınıfları ile değil, Dış görünüşüyle de ilimize ayrı bir güzellik kattı. Edirne’nin göbeğinde Yıllardır atıl halde duran bina Eğitim gibi önemli bir hizmet için yeniden modernize edildi. Bu gelişmeler İlimiz adına büyük bir kazançtır. Emeği geçen Okul yöneticileri ve herkese teşekkür ederiz dediler…

 739 total views,  2 views today

Next Post

SAFİR KOLEJİ KAPILARINI ÖĞRENCİLERİNE AÇTI

Edirne’de eğitime yeni bir anlayış getiren Safir Koleji bugün kapılarını öğrenci ve velilerine açtı. Kampüs Müdürü Bahattin EREL, Safir Ailesi olarak çok heyecanlı olduklarını, öğrencilerini çok özlediklerini ve bir an önce eğitim-öğretime başlamak istediklerini belirterek yeni dönemin tüm veliler ve öğrenciler için hayırlı,mutlu ve başarılı bir yıl olmasını diledi. Edirne’de […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp