DİNAR, Ciğer Festivalini değerlendirdi

admin

DİNAR, Ciğer Festivalini değerlendirdi (2)

 

 

 

 

 

 

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar bu yıl altıncısı yapılan Bando ve Ciğer festivali sonrası yaptığı açıklamada; yapılan festivalin ardından Edirne’mizin turizm kenti olduğunu bir kez daha kanıtladık. Halkımız da buna emin oldu. Edirne’nin turizmden getirisi oldukça halkımız da kazanacak. Burada bir bütünleşme olmasından çok mutluyuz. Bu tür tanıtımlar Edirne’ye gelecek turist sayısını artırıyor.

BU FESTİVALLER EDİRNE’NİN TURİST SAYISI ARTIRACAK

Bir yanda ciğer, diğer taraftan aşçılar festivali ile Edirne’nin tanıtımı sağlanıyor. Edirne’nin reklamı oluyor. Bunun da turizme olumlu katkıları oluyor. Bu işlerde organizasyonlar, reklam da güzel olursa daha faydalı oluyor. Edirne’deki festivallerimiz çok güzel. Tava ciğer festivalimiz daha güzeldi. Onun için Edirne Belediyesi ve çalışanlarına ve ciğerci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu yıl mükemmel bir festival gerçekleştirdik. İnşallah gelecek yıl mükemmelin üzerine çıkarız.

DİNAR, Ciğer Festivalini değerlendirdi (1)

 91 total views,  2 views today

Next Post

Kırcasalih'te yıl sonu sergisi açıldı

              2015.2016 Eğitim ve öğretim yılı Yıl sonu sergisi kışlık düğün salonu altındaki pasajda açıldı Tören 17 mayıs 2016 saat 14.de Saygı duruşu ardından istiklal marşı ile başladı. Törene Belediye başkanı Suat KARAKAŞ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan ÇİÇEKÇİ   Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcıları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp