DİNAR, “ Edirne’yi tanıtmak benim için mutluluk kaynağı”

admin

Edirne Ciğerini Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar namıyla ( Ciğerci Bahri) yeni çalışması ile ilgili olarak yaptığı basın toplantısına  ; “ Buraya yeni bir çalışma için geldim. Benim bir kitap çalışmam gündemdeydi.

Gazete sayfalarından basının yazılarından oluşan bir kitap yazacağım. Bunu da “Ciğerin Basınla Yolculuğu” olarak belirledik. Fakat evden gelirken kullanacağım tüm malzemelerinin bir kısmını getirdim. Karşıma bu CD’ler ve gazeteler çıktı.

dinar-edirneyi-tanitmak-benim-icin-mutluluk-kaynagi-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Ben her yaptığım programın CD’lerini ve gazete haberlerini biriktiriyorum.

Benim bu konuda koleksiyon hastalığım var. Bana siz ne yaptınız dendiğinde buradan belgelerle yanıtlıyorum.

Biz ne yapmışız basın ile birlikte ortak çalışmışız. Bunun sonunda müthiş bir Edirne Tanıtımı ortaya çıkmış.

Buradakiler 2008 yılından bu yana biriken belgeleri. Bunların arasında TV CD’leri ile benimle ilgili gazete kupürleri var.

Bu belgeleri üst üste dizdiğimde benim boyumu aşıyor. Bu belgeler Edirne’nin tanıtımına yönelik çalışmalar beni çok mutlu ediyor. Arkadaşlarımızla birlikte bu çalışmaları yaptık onlar da bu çalışmalarda destek verdiler.

dinar-edirneyi-tanitmak-benim-icin-mutluluk-kaynagi-3

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAMLARIMIZDA  HER ZAMAN EDİRNE’Yİ TANITTIK

Bunların içinde dolu dolu Edirne var. Bu konuda çok emek harcamışız bundan çok mutlu oldum. Bu belgeler evimin bir köşesinde duruyordu, farkında değildim.

Aldığımda binlerce CD ve gazete yaptığımız hizmete ışık tutacaktır.

Gazetelerin bir bölümü de evde, onları getiremedim. Dört bine ulaşan gazeteden yaptığımız çalışmayı belirleyeceğim. İnsan bu tür çalışmalardan gerçekten mutlu oluyor. Biz aslında bu görevin oyuncularıydık iyi iş yaptığımızı sanıyorum.

Basın mensubu arkadaşlarımız da bizim çalışmalarımızı medya ve gazetelere taşıdılar. Sizlerle birlikte böyle geniş boyutlu Edirne tanıtımı ortaya çıktı.

Ben bu mutluluğumu basın mensuplarıyla paylaşmak istedim.

dinar-edirneyi-tanitmak-benim-icin-mutluluk-kaynagi-1

 

 

 

 

 

 

 

 

BİNLERCE PABER VE TELEVİZYON PROGRAMI

Bildiğim kadarıyla dört bin civarında gazetede haber olmuşum. Bunların yanında iki bine ulaşan televizyon programı bulunuyor. Bir de bu programların tekrarı bulunuyor. Bu programlarımızı yurt dışından vatandaşlarımız da izledi.

Edirne tanıtımı yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Şu anda kendimi dünyanın en zengin insanı kabul ediyorum. Hiç param olmasa da Edirne’nin tanıtımı için yaptığım hizmetler beni ziyadesiyle mutlu ediyor.

Görsel anlamdaki CD’lerden klip yapacağım yazılı basında yer alanları ise kitap haline getirmek istiyorum” dedi.

 

 

 

 91 total views,  2 views today

Next Post

Ünlü yazarlar kitapseverlerle buluşacak

ONUR KONUĞU UĞUR DÜNDAR Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Edirne Kitap Fuarı, 07-16 Ekim 2016 tarihleri arasında Ekmekçizade Ahmet Paşa Kevransaray’ında, kitapseverlere ve ünlü yazarlara kapılarını açıyor. Uğur Dündar’ın onur konuğu olacağı fuar 90 yazar ve 41 yayınevini ağırlayacak. Edirne’de bir kültür şöleni düzenleyeceklerini ifade eden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp