Dinar; ”Sağlık Turizmi Edirne için çok önemli”

admin

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni göreve başlayan İl Sağlık Müdürü Dr. A. Muhsin Kişioğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Dinar; ''Sağlık Turizmi Edirne için çok önemli” (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, 2. Başkanı Arif Meriç, Emekli Selimiye Camii İmamı Nadi Ersoy, Gazeteci-yazar Beyazıt Sansı ve Arslanzade Genel Müdürü Recep Dural ziyaret etti. Dernek Olarak yaptıkları çalışmalardan bahseden dernek yönetimi yeni Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. A. Muhsin Kişioğlu’na Sağlık Turizmi açısından da Edirne’de yapılması gereken çalışmalardan talepte bulundular. Dernek Başkanı Bahri Dinar yaptığı açıklamada;’’ biz yeni atanan artık bizlerden biri olmuş çok değerli Muhsin Bey’e hayırlı olsun diliyoruz. Edirne gibi önemli bir kente önemli kişiler ile birlikte bulunmak bizleri mutlu ediyor. Muhsin Bey de bu isimlerden biri. İnşallah Sağlık Turizmi ile ilgili daha çok çalışmalar içerisinde olurlar ve hem gelenler şifa bulur hem de turizm canlanmış olur’’ dedi.

Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. A. Muhsin Kişioğlu da ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Dinar; ''Sağlık Turizmi Edirne için çok önemli” (3)

 

 

 

 

 

 

 

Dinar; ''Sağlık Turizmi Edirne için çok önemli” (1)

 358 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’te hızlı okuma seminerleri

Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu ve Beykent Okulları iş birliği ile Özel Edirne Beykent Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerine “Hızlı Okuma semineri” verildi. Hızlı Okuma Teknikleri Uzmanı Muradiye Akcan tarafından verilen seminerde öğrencilere ders çalışma teknikleri, doğru ders çalışmanın önemi, hızlı okumanın ders çalışmadaki yeri, hızlı ve anlamlı okumanın önemi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp