Diş Hastanesi 35 Üniteye çıkıyor

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

İhtiyaca cevap vermediği için bir kat ilave edilmesi kararlaştırılan Edirne Diş Hastanesi 20 üniteden yeni kat ilavesi ile 35 üniteye çıkıyor. Böylece yeterli olmayan diş hastanesi hastaların ihtiyacını karşılayacak duruma gelecek. Diş hastanesine kat ilavesi için ihale gerçekleşti.

edirne-diş-hastanesi1

Kısa sürede ek katın da hizmete girmesi ile diş tedavisi için başvuran vatandaşların ihtiyaçları karşılanacak. Ünitelerin 20’den 35’e çıkarılması sonucu gecikme olmadan anında diş tedavisi yapılacak. Böylece diş hastalarının bugüne kadar diş tedavisinde karşılaştıkları sıkıntıları son bulacak.

edirne-diş-hastanesi2

Diğer taraftan Tarımsal Araştırma arazisindeki TOKİ inşaat alanında yapılacak 8 Hekimlik Toplum Sağlık Merkezinin de ihalesinin gerçekleşmesinin ardından de en kısa sürede tamamlanacak. Böylece Edirne’de sağlık tesisi alanındaki ihtiyaçlar büyük oranda giderilmiş olacak. Bu arada ilçelerdeki toplum sağlık merkezleri ile Keşan ilçesindeki 200 yataklı hastanenin ihalesi tamamlandı. Bu tesislerin kazanılmasında Edirne milletvekili ve ayni zamanda Sağlık Bakanı olan Mehmet Müezzinoğlu’nun büyük katkısının olduğunu belirten vatandaşlar “Edirne’miz en çok sağlık tesisi olan illerin başında yer alıyor. Yaşamımızda sağlığın ne denli önem taşıdığını biliyoruz.

edirne-diş-hastanesi3

İnsanlarımız için bu hizmeti sağlayan Bakanımıza ne kadar şükretsek azdır ” değerlendirmesinde bulundular.

edirne-diş-hastanesi-kpk

 

 

 

 

 210 total views,  2 views today

Next Post

Keşan’ın Kurtuluşunun 91.Yıldönümü Kutlandı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Keşan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91’inci yıldönümü, 19 Kasım 2013 Salı günü düzenlenen tören ve etkinliklerle kutlandı. Vatandaşlar, kısa süren program nedeniyle tepki gösterdi. Saat 09.00’da, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde başlayan törene, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Keşan 4’üncü Mekanize Piyade […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp