DİŞÇİOĞLU Gazeteciler Gününü kutladı

admin

Basın ve  Enfermasyon İl Müdürü Fikret Dişçioğlu 21 Ekim Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada şunları kaydettu; “Güçlü bir basın, güçlü bir demokrasinin en önemli unsurlarından biridir. Farklı görüşlerin seslendirilmesine imkan tanıyan, toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeten basın sektörü, teknolojik gelişmeler sayesinde özellikle son yıllarda, hem çeşitlenmiş hem de ciddi bir hız kazanmıştır.

SAMSUNG CSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genel Müdürlüğümüz kurulduğu 7 Haziran 1920 tarihinden bu yana siz değerli basın mensuplarının daima yanında olmuş ve sektördeki sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaları yürütmüştür. Sorunların yerinde ve hızlı bir şekilde çözümünü sağlamak amacıyla kurulan İl Müdürlüğümüz de bölgesel düzeyde Genel Müdürlüğümüzün bu misyonunu Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde yerine getirme gayreti içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

Bu düşüncelerle, İl Müdürlüğümüzün görev alanına giren Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerindeki basın yayın kuruluşlarında görev yapan gazeteci kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, selam ve saygılar sunarım.” Dedi.

 

 

 14 total views,  2 views today

Next Post

Ramis Çınar Edirne kitap fuarı'ndaki imza gününde okurlarla buluştu

Roman Yazarı Ramis Çınar, Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Edirne Kitap Fuarı’na katıldı.                 Öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, yazar ve şairleri okuyucularıyla buluşturmak amacı ile Edirne Belediyesi tarafından 17-26 Ekim 2014 tarihleri arasında Ekmekçizade Kervansaray’ında “Edirne 2.Kitap Fuarı” düzenleniyor. Pek çok yayınevi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp