Doğa Koleji Edirne’de

admin

doğa-koleji-edirne4

Türkiye’nin 86 Merkezinde 11 yıldan bu yana faaliyetini sürdüren Doğa Koleji.2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Edirne’de de faaliyetine başlıyor. Doğa Koleji’nin, Koca Sinan Mahallesindeki tanıtım bürosunda yapılan basın toplantısında konuşan Doğa Koleji Genel Müdür Yardımcısı Ayfer Erdem Batı, şunları kaydetti; “11 yıllık eğitim vizyonu ile ilklere imza atan Doğa Koleji, kendine has yenilikçi eğitim modeli ile gelişmeye devam ediyor. Anaokulundan lise eğitimine kadar, öğrencisine, hayatında gerekli olacak donanımı sağlayan bir eğitim hizmeti sunuyor.

doğa-koleji-edirne

Ezberci eğitimin dışına çıkıp, yaparak ve yaşayarak, öğretme vizyonu sunan Kolejimiz mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeyi gerçekleştiriyor.7 bin m2 kapalı alan içersinde hizmet verecek olan Edirne Doğa Koleji öğrencilerine geniş bir mekanda kampus havasında eğitim verecek.

doğa-koleji-edirne2

Kampusumuz içinde yüzme havuzu, sanat sokağı, buz pateni, spor salonu, çok amaçlı spor sahası, ekoloji, drama, satranç, resim ve müzik dersliklerinden oluşan geniş bir mekanda hizmet verecektir” dedi

doğa-koleji-edirne3

Doğa Koleji Eğimine 39 dersliği ile E–5 yolu yanında Eski TASİŞ’in bulunduğu alanda yapılacak binasında hizmet verecektir.

 626 total views,  6 views today

Next Post

Bizim İşimiz de Zor

30 martta yapılacak belediye başkanlarının belirleneceği seçim için maraton başladı.Seçim gününe kadar her an bir sürpriz,bir asparagas haber beklenebilir.Seçimde her zaman yaşanabilen taktiğidir bu. Bu haberlerin peşinde koşuşturmak her zaman olduğu gibi yine bizlere düşecek. Sürpriz haberlerden ilk örneğini Salı günü yaşadık. Kimliği belirlenemeyen bazı kişi ve kişiler AK Parti […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp