Doktora Saldıranlar “Pişman Değiliz” dedi.

admin

02 Şubat 2018 tarihinde saat: 22:30 civarında Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi girişinde Nöbetçi Hekim Dr. Tuba ÇIKMAZ’ı ciddi bir şekilde darp eden ve saldıran hasta yakınlarından  S.Ü. ve Z.Ü. kardeşler “Yaptığımızdan pişman değiliz” dedi.

Tedavi gördüğü babalarının Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetmesi üzerine, Uzm. Dr. Tuba Çıkmaz’a saldıran Z.Ü. ve S.Ü. kardeşler saklandıkları yerde polis tarafından yakalanarak Edirne Adliyesine sevk edildi. Adliyeye sev edildikleri esnada kendilerini görüntüleyen gazetecilere açıklama yapan Z.Ü ve S.Ü. kardeşler; Herkesin ailesi var. Bize o diyemez  Babanız 75 yaşında ölsün diye. Bizde saldırdık. Hiç pişman değiliz. O bize başsağlığı dilemedi ama biz ona geçmiş olsun diliyoruz” dediler.

Adliye’ye sevk edilen Z.Ü. ve S.Ü.’nün tutuklanarak ceza evine gönderildiği öğrenildi.

Hasta yakınları Z.Ü. ve S.Ü.’nün uğrayan Uzm. Dr. Tuba ÇIKMAZ’ın tedavisinin devam ettiği belirtildi.

 

 59 total views,  2 views today

Next Post

Şehit Polis Memuru Ahmet Mutlu Kütüphanesinin Açılışı yapıldı

Edirne’de, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma Destek Programı kapsamında yaptırılan “Şehit Polis Memuru Ahmet Mutlu Kütüphanesi”nin açılışı gerçekleştirildi. Küplü Gazi İlkokulu’nda oluşturulan Z-kütüphanenin açılışı öncesi şehidin Adasarhanlı köyündeki mezarı ziyaret edildi. Küplü Gazi İlkokulunda “Şehit Polis Memuru Ahmet Mutlu Kütüphanesi”nin açılışı gerçekleştirildi. Kütüphanenin açılışının ardından öğrencilere […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp