Döleneken Gazetemizi Ziyaret etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

CHP Belediye Meclis Üyesi ve Edirne Belediye Başkan aday adayı Namık Kemal Döleneken yanında kendisini destekleyen partililerle birlikte gazetemizi ziyaret etti.

namık-kemal-döleneken-edirneajans-edirne

Belediye Meclis üyesi olması nedeniyle Edirne’nin sorunlarını çok iyi bildiğini bu aşamada basın karşısına çıkmayı doğru bulmadığını kaydeden Döleneken” Partimizde Belediye Başkan adaylarının nasıl belirleneceği belli.Bu Parti Meclisimiz karar altına alınmış durumda Partimiz tarafından detaylı şekilde anketler yapılıyor.Her kesimden insanlarımızla görüşülerek fikirleri alınıyor.Sanırım adayın belirlenmesi yıl sonuna kadar uzayabilir.Bilindiği gibi partimizde belediye meclis üyeleri de sandıkta belirlenecek Performans çalışması gerçekleşecek” diyen Döleneken yerel basının siyasiler için çok önemli olduğunu,basına haber alma özgürlüğünün tanınması gereğine inandığını belirterek, “ mahalli yöneticilerin icraatlarının şeffaf olması gerekir. Basını yönlendirmek söz konusu olmamalı. Basın sorunları objektif olarak yansıtmalı” dedi.

 

 72 total views,  2 views today

Next Post

Ali Soydan Ak Parti'den Belediye Başkan Aday Adayı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ali Soydan Edirne Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. İl Merkezinde yapılan aday adaylığı açıklamasına İl Başkanı Müjdat kahve merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü, kadın Kolları Başkanı Melek Yörük, İl Yönetimi Seçim İşleri Başkanı Nesim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp