DÖNER KAVŞAK TRAFİĞİ RAHATLATTI

admin

Şükrüpaşa Mahallesi Mithat Vardar, ile Turan Dursun,Şükrüpaşa ve Cem- Dilay Kerman Caddelerinin birleştiği dört yol kavşağında Edirne Belediyesi’nce yapılan döner kavşak, araç trafiğine büyük rahatlık getirdi.

DSC_1714

Daha önceleri trafik kazalarının yaşandığı yol kavşağı, mahalle sakinlerinin döner kavşak yapmak için topladığı imzayı Şükrüpaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Tasmalı ve mahalle halkı temsilcileri ile Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye iletmeleri, Belediye Başkanı Sedefçi’nin mahallelinin bu talebini olumlu karşılanmasından sonra kısa sürede döner kavşak yapımını tamamlandı ve hizmete açıldı. Şükrüpaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Tasmalı, dört yolun birleştiği yere döner kavşak yapılmasının mal ve can güvenliği açısından çok faydalı olduğunu, bu yollarda trafik sorununu kalmadığını belirterek mahalle halkı adına döner kavşak yapılmasını sağlayan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye teşekkür ettiklerini belirtti.

DSC_0244 DSC_0243

 361 total views,  2 views today

Next Post

Milli Eğitim Müdülüğü’nde Geçici Görev Ataması

Edirne Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Şaban Arda, Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Yine Edirne Milli Eğimi Müdür Yardımcılarından Hüseyin Çakırlar da Meriç İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne, 6 ay süre ile geçici olarak görevlendirildiler.   Süloğlu ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne Anadolu kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Selçuk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp