Dr. Ertuğrul Tanrıkulu Gazetemizi ziyaret etti

admin

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr Ertuğrul Tanrıkulu Gazetemizi ziyaret etti.  Bu ziyaret sırasında konuşan Tanrıkulu Edirne Belediyesi olarak  her zaman  Mahalli basın ile  birlik ve beraberlik içinde olduklarını basının uyarılarını dikkate aldıklarını  belirterek  şunları kaydetti; “ Mahalli basınımız  bizlerin ve tüm halkımızın gözü kulağıdır. Edirne Ajans Gazetesi ve  Radyo Su  yönetici ve personeli ile  mahalli basın konusunda  başarılı bir sınav verdiği inancındayım. İmkanların daha da artması ile  bu hizmetin daha  da üst düzeye çıkacağı kanısındayım. Bu inançla Tüm Edirne Ajans Medya Gurubuna  çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

ertuğrul-tanrıkulukpk

Tanrıkulu  bu  ziyaretinin ardından   Radyo Su’da  canlı olarak  yayınlanan  belediyenin faaliyetlerini  kapsayan  Edirne Belediyesini Tanıyalım programına konuşmacı olarak katıldı. Tanrıkulu  konuşmasında  Edirne Belediyesinin  kültürel ve sosyal faaliyetlerini değerlendirdi.

 

 232 total views,  2 views today

Next Post

Berkin Elvan’ın Ölümü Edirne’de Protesto Edildi

İstanbul Gezi olayları sırasında evden ekmek almaya gittiği sırada başına isabet eden gaz fişeği ile  yaralanan 15 yaşındaki  Berkin Elvan yaşamını yitirdi. Elvan’ın ölümü Edirne’de binlerce kişinin katılımı ile protesto edildi. Gezi olayları sırasında evinden ekmek almaya giden 15 yaşındaki Berkin Elvan’ın başına gaz fişeği isabet etmesi sonucu Hastane’de 269 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp