Dr İlker Salih Canıtez toprağa verildi

admin

ilker salih canıtez cenaze (5)

Elim bir trafik kazasında yaşamını yitiren Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlisi 42 yaşındaki Dr İlker Salih Canıtez Eski Cami’de öğlen Namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrası Buçuk tepe’de Toprağa verildi.

ilker salih canıtez cenaze

Cenaze törenine Trakya Üniversitesi öğretim üyeleri Canıtez’in arkadaşları, merhum’un öğrencileri, öğretmenler ile yakınları katıldı. T.Üniversitesi mimarlık Fakültesi Yardımcı Doçent olan Tülay Cambaz’ın eşi olan İlker Salih Cambaz ilkokul ikinci sınıfta okuyan bir çocuk sahibiydi. Edirne Ajans Medya gurubu olarak İlker Salih Cambaz Öğretmen’e Allahtan Rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.

ilker salih canıtez cenaze (3) ilker salih canıtez cenaze (4)

ilker salih canıtez cenaze (1) ilker salih canıtez cenaze (2)

 

 

 397 total views,  2 views today

Next Post

YÖNETİCİ HAKSIZ MI?

Edirne’miz amatör spor özellikle bireysel sporlarda azımsanmayan başarılara sahip sporculardan oluşuyor. Geçmiş yıllara da baktığımızda bunun uzun süreden bu yana bu başarının(Her ne kadar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kayıtlarında bulunmasa da) çeşitli dallarda süre geldiğini görürüz. Balkan insanlarının fizyolojik yapısı ve ailelerin spora yaklaşımı nedeniyle Edirne’de birçok dalda amatör […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp