DSP Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi, kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

admin

Edirne Belediye Başkanı ve DSP Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi ve beraberindeki DSP Meclis Üyesi Adayları, Edirne SMMM Odası Başkanı Mustafa Kenan Karakuş’u ve Edirne Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım’ı makamlarında ziyaret ettiler.

hamdi sedefçi kurum-ziyaretleri

Edirne Belediye Başkanı ve DSP Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi ve DSP Meclis Üyesi Adayları, Edirne SMMM Odası Başkanı Mustafa Kenan Karakuş’u ve Yönetim Kurulu üyelerini; Edirne Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım’ı ve müdürlük personelini ziyaret ederek, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler vererek, “Edirne’ye yakışan, Edirne’nin layık olduğu bir şekilde, daha da güzel günlere kavuşması adına birçok projemizi hayata geçirdik. Çocuklarımızdan, kadınlara, engellilerimizden yaşlılarımıza ve gençlerimize kadar tüm Edirne Halkı’nın memnuniyetini kazanan çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımızı bu dönemde de halkımızın ve sizlerin güven ve desteği ile devam ettireceğimize inancım tamdır.” diye konuştu.

hamdi sedefçi kurum-ziyaretleri (1)

Başkan Hamdi Sedefçi’nin ve beraberindeki DSP Meclis üyesi adaylarının, ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Edirne’ye yapmış olduğunuz çalışmaları yakından takip ediyor ve takdirle karşılıyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dediler.

hamdi sedefçi kurum-ziyaretleri (2) hamdi sedefçi kurum-ziyaretleri (3) hamdi sedefçi kurum-ziyaretlerikpk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sedefçi seçim Gezilerine Devam ediyor

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, sosyal belediyeciliğin halkla iç içe olması gerektiğini belirterek, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

hamdi sedefçi kahve ziyaretleri

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Küçükpazarspor Kulübü Lokali’nde; Kıyık Caddesi’nde Bahadırın Yeri Kahvesi, Deniz Kıraathanesi ve Gençlik Kıraathanesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

hamdi sedefçi kahve ziyaretleri (2)

Sedefçi, kahvehane ziyaretlerinde vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek, “Sizlerin bana olan güveni, desteği karşısında gururlanmamak mümkün değil. Edirne Halkı’mız için önümüzde ki dönemde çok önemli projelere imza atacağız. Emin olun ki, sizlerin desteği ve güveni ile Edirne’miz, dünya çapında en önemli kentlerden biri haline gelecek.” dedi.

hamdi sedefçi kahve ziyaretleri (3)

Küçükpazarspor Kulübü Lokali’nde; Kıyık Caddesi’nde Bahadırın Yeri Kahvesi, Deniz Kıraathanesi ve Gençlik Kıraathanesi’nde vatandaşlar, Başkan Hamdi Sedefçi’ye her zaman tam destek verdiklerini belirterek, “Başkanımıza her zaman güveniyoruz. Başkanımız her zaman bizlerin yanında olmuştur. Kapısını bizlere hiçbir zaman kapatmadı ve bize verdiği tüm sözleri yerine getirdi. Başkanımızı bir dönem daha istiyoruz. Ve ona inancımız tam.” dediler.

hamdi sedefçi kahve ziyaretleri (4)

hamdi sedefçi kahve ziyaretleri (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne Halkı’ndan tam destek alıyor.

Akşam çayını Edirne Halkı ile birlikte içen Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, misafir olduğu her evden güven ve destek sözü aldı.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Yıldırım Kadın Gelişim Merkezi’ni ziyaret etmesinin ardından, Kıyık Caddesi Barutluk Mahallesi Nalbur Çıkmaz Sokağında ev hanımları ile bir araya geldi.

Sedefçi ziyaretlerinde, “Kadınlarımız bizim için çok değerli. Edirne Belediyesi olarak bizler de, kadınlarımıza her platformda destek olabilmek, onlara faydalı bir şeyler katabilmek açısından, kadınlarımızın ücretsiz faydalanabilecekleri elişi atölyeleri, spor, kuaför ve cilt bakımı yaptırabilecekleri Fatih Mahallesi’nde Zübeyde Hanım Kadın Lokali’mizi hizmete açtık. Ayrıca Bostanpazarı Caddesinde EKK Kadın Meclisi işbirliğiyle İlhan Koman ve Kültür Merkezi’ni faaliyete geçirdik.

Kadınlarımızın her platformda daha etkin rol almalarını sağlamak için, Edirne Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızın destekçisi olacağız.

Ayrıca, Edirne’mize Kültür Merkezi ve Engelliler Merkezi yapıyoruz. Şu an kültür merkezimizin temel inşaatı tamamlandı. Engelliler Merkezi’mizin de binası bitti sayılır, çevre düzenlemesi ve iç mekan ile ilgili yerler kaldı. Gençlerimize yönelik spor kompleksi için gerekli anlaşmalarımızı yaptık. Önümüzde ki dönemde bu projemizi tamamlayacağız.
2014_03_12 başkan sedefçi Kıyık Barutluk M.Nalbur Çıkmaz S.ev ziyareti (6)

Siz Edirne Halkı’nın bu güveni ve desteği ile bu dönemde de daha da güzel Edirne’ye kavuşmak adına çalışmalarımıza devam edeceğimize inancım tamdır.” diye konuştu.

Başkan Sedefçi’yi evlerinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten ev hanımları ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi Yıldırım Kadın Gelişim Merkezi’nde ki hanımlar,  “Başkanımız Hamdi Sedefçi her zaman, halkın içinden biri olmuştur. Her türlü sorunumuzda yanımızda olarak, bizlere ailesinden biri gibi davranarak, sorunlarımızın yakından takipçisi olmuştur. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bugünde, bizim kendisine inancımız, güvenimiz ve desteğimiz tamdır.” dediler.


2014_03_12 başkan sedefçi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Yıldırım Kadın Gelişim Merkezi (6)

 

 

 

 

 

 141 total views,  2 views today

Next Post

CHP Kalesinden Gürkan’a Büyük İlgi

Seçim çalışmaları sırasında gittiği her yerde halkın büyük ilgisi ile karşılanan CHP Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan “ Asılsız kamuoyu yoklaması yaptırıp kendilerini başarılı göstermek isteyenler 30 martta boyunun ölçüsünü alacaklarını belirterek, Edirne Amatör Kulüpleri için ayrılan 500 bin liranın kulüplere eşit şekilde dağıtılacağı sözünü verdi Edirne Belediye Başkan Adayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp