Duayen gazeteci Hüsnü Saçkesen Edirne BYE İl Müdürlüğünü ziyaret etti

admin

Edirne Ajans Gazetesi Editörü duayen gazeteci Hüsnü Saçkesen, Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Şube Müdürü Mehmet Esin ve Şube Müdürü Uğur Ülgen ile gazetecilik mesleğine ilişkin görüşlerini paylaşan Hüsnü Saçkesen, Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü sayesinde basın kartı başvuru süreçlerinin oldukça kolaylaştığını belirtti.

SAMSUNG CSC

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de yayımlanan Vatandaş gazetesinde 1962 yılında gazeteciliğe başlayan Hüsnü Saçkesen, sırasıyla Olay gazetesinde Yazı İşleri Müdürü ve Marko Paşa gazetesinde Genel Yayın Müdürü olarak görev yaptı.

Dönemin Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünden sorumlu Devlet Bakanı Hasan Celâl Güzel tarafından 1982 yılında kendisine bir plaket verildiğini kaydeden Saçkesen, 53 yılı aşkın gazetecilik hayatında kendisine takdim edilen bu plaketin özel bir yeri olduğunu vurguladı.

İl Müdürü Fikret Dişlioğlu ise gazetecilik mesleğine yaklaşık yarım asır boyunca hizmet etmiş birinin kendilerine gösterdiği teveccühten ötürü memnuniyet duyduğunu, Hüsnü Saçkesen gibi duayen gazetecilerin tecrübelerinden istifade edeceklerini ifade etti.

SAMSUNG CSC

 318 total views,  2 views today

Next Post

Yayla Atık Su Arıtma Tesisi’nin sözleşmesi imzalandı

Keşan Belediyesi’nin çevreye duyarlılığını perçinleyen projelerinden olan Yayla Atık Su Arıtma Tesisi’nin yapım ve kontrol ihalelerinin sözleşme imza töreni, 10 Mart 2015 Salı günü gerçekleştirildi. Keşan Belediyesi Köşk Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen imza töreni, saat 14.00 sıralarında başladı. İmza törenine; Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Başkan Yardımcısı Salim Şevik, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp