Duayen Gazeteci Hüsnü Saçkesen Son yolculuğuna uğurlandı

admin

Edirne’nin Duayen Gazetecilerinden Hüsnü Saçkesen (82),  bir süredir tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti. Saçkesen’in kaybı Edirne basın camiasını ve sevenlerini derinden üzdü.

Sürekli basın kartı sahibi Merhum Saçkesen için Eski Cami’de kılınan ikindi namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Basın Enfermasyon İl Müdürü Uğur Ülgen, Trakya Birlik Basın-Halkla İlişkiler Müdürü Önder Yücel, STK Temsilcileri, Gazeteci arkadaşları Siyasi Parti temsilcileri ile birlikte eş dost ve yakınları katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Saçkesen’in naaşı Acı Çeşme Mezarlığı’na defnedildi. Edirne Ajans Ailesi olarak Hüsnü Saçkesen’e Allah’tan rahmet kederli ailesine de baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 222 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Şoförler Odasının Yeni Başkanı Belli Oldu

Muavinlikten Başkanlığa, Edirne Şoförler Odasının Yeni Başkanı Belli Oldu. Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası 30. Olağan Genel Kurulu 25 Şubat 2018 Cumartesi günü gerçekleşti. İki adayın yarıştığı seçimi Mavi Liste ile seçime giren Ali Şahin 427 oy alarak kazandı. Diğer Aday Erdal Çağlayan 413 oy aldı. Ticaret ve Sanayi Odası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp