Dünya Engelliler Genel Merkezi Başkanı Edirne’deydi

admin

Dünya Engelliler Genel Merkezi Başkanı Nedim Kılıç geçtiğimiz hafta sonunda Edirne’ye geldi. Bu ziyaret sırasında derneğin Edirne Şubesini ziyaret eden Kılıç Şube Başkanı Erol adem Düzkes ve yöneticileri başarıla çalışmaları nedeniyle kutladı.

engelliler derneği

Derneklerinin Edirne Şubesinin boyama işleminin tamamlanmasından sonra açılacağını belirten Nedim Kılıç. “Edirne’de bulunmaktan çok mutuyum. Bugün Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın halka açık olarak yaptığı Edirne Belediyesinin icraatları ve halkın sorunlara yaklaşımı konularını kapsayan toplantıya katıldım.  Edirne gerçekten güzel ve çok önemli bir şehir.

engelliler derneği (1)

Bu şehrin belediye başkanı halka, kendisine oy verenlere çalışmaları konusunda bilgi veriyor. Sorunları çözmede halkla birlikte hareket edeceklerini açıklıyor. Bu beni mutlu etti.

Ben Türkiye’nin 81 vilayetini dolaşıyorum. Böyle bir toplantıya ilk kez tanık oldum. Bu toplantıda engellilere yönelik çalışmaların da olduğu söylendi. Başkan açık yüreklilikle, bizim için yeterli olmasa da cevaplandırdı.

engelliler derneği (8)

Başkan’ın samimi yaklaşımı onun daha güzel işler yapacağının güvencesi olacağı izlenimi edindim. Kendisine teşekkür ediyorum. Engellileri yalnız bırakmıyor. Bunun yanında Belediye Başkan Yardımcıları da bizlerin sorunları ile ilgileniyor. Bu bizi mutlu etti” dedi.

Dünya Engelliler Derneği Edirne Şube Başkanı Erol Adem Düzkes’de Genel Başkan’a teşekkür ederek, ziyaretlerinden ve sorunları ile yakından ilgilenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Düzkes. “  Yurtdışı engelli dernekleri ile ortak projelerimiz sürüyor. Bayramdan sonra açılacak yeni binamızda daha yararlı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum “ dedi.engelliler derneği (2) engelliler derneği (3) engelliler derneği (4) engelliler derneği (5) engelliler derneği (6) engelliler derneği (7)
engelliler derneği (9) engelliler derneği (10) engelliler derneği (11)

 

 

 

 129 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’ten Bir Başarı Örneği Daha

Beş yıldır üst üste puan ortalamasına göre SBS il birincisi olan Özel Edirne Beykent Ortaokulu öğrencileri bu yıl da TEOG sınavında büyük bir başarıya imza attı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan TEOG sınavı sonuçlarına göre Beykent’li öğrenciler Ağırlıklandırılmış Ortak Sınav Puan(AOSP) ortalaması 611,2461 ve Yerleştirmeye Esas Puan(YEP) ortalaması 445,8843 ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp