Dünya Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği Kırkpınar’da

admin

Dünya Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği Kırkpınar’da (2)

 

 

 

 

 

 

 

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Genel Sekreter Sevim Kıran; Kırkpınar’da açtığımız stant misafirlerimize severek hizmet verdi.

Kıran yaptığı açıklamada;”Bu yıl 2. senemiz Kırkpınar’da stantta yer alıyoruz. Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan bize bu imkânı sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Standımızda engelli çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamakta sıcak ve soğuk içecekler ve gözleme satışı yaptık. Edirne ve diğer illerden gelen basın mensuplarının emniyet görevlilerinin hakemlerin sahada görevli olan kişilerin bize göstermiş oldukları ilgiden özellikle bizi tercih etmiş olmalarından dolayı çok mutluyuz. Çok teşekkür ederiz. Bu vesileyle Edirne’de böyle bir dernek olduğunu zihinsel engelli çocuklar için çalışmaların yapıldığını o kişilere göstermiş olduk. Özellikle güreşleri izlemek için il dışından gelen amcalar ağabeyler bizi tercih ettiler bunun için çok mutluyuz.

Dünya Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği Kırkpınar’da (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle Türk kahvemizi çok beğendiler. Çarşıya arabayla gidip gelirken çarşıya gidecek olan ağabeyleri de arabamızla götürdük onun için çok mutlu oldular çok dualar ettiler. Bu sene gelenlerin  bir kısmı geçen seneden gelmiş olan kişiler yine bizi aradılar burada.

Dünya Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği Kırkpınar’da (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin farklı güzel şefkatli yüzlerini burada tanıma fırsatını bulmuş oluyorlar. Biz sıradan esnaflık yapmıyoruz. Hem onlar bizi tanıyorlar hem biz onlarla ilgileniyoruz. Yemeklerimizi paylaştığımız insanlar oldu. Meyve sularımzı paylaştık. Çok güzeldi. Çok yorulduk ama mutlu ayrılıyoruz…”Dedi.

 

 60 total views,  2 views today

Next Post

BİRCAN: “Mevsimlik orman işçileri için de çalışma yok”

              Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan, mevsimlik orman işçilerinin kadroya alınması ile ilgili vermiş olduğu soru önergesine olumsuz yanıt geldiğini belirterek, “Orman yangınlarına karşı canlarını ortaya koyan 8 bin 500 civarında mevsimlik orman işçisi için bakanlık bir çalışma yapmadığını itiraf etmiştir” dedi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp