Duruer’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Valisi Hasan Duruer 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Valilik toplantı salonunda basın mensuplarıyla bir araya gelerek günlerini kutladı. Duruer, üzerinde gazetecilerin fotoğraflarının bulunduğu pastayı basın mensuplarıyla birlikte kesti.

hasan duruer-10 ocak gazeteciler günü kutlama-edirne

Edirne Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kutlama proğramına kentte görev yapan Ulusal ve Yerel Basın temcilileri, Valilik Özel Kalem Müdürü İbrahim Tarancı, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ender Aydın ile Basın Yayın ve Enfermasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu katıldı.  Basının demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu belirten Vali Duruer, “Arkadaşlarımız böyle bir organizasyon yapmayı ve size en çok lazım olacak flash bellek hediye ötmeyi uygun görmüşler.

hasan duruer-10 ocak gazeteciler günü kutlama-edirne (2)

Bu gün ayrıca Türk İdareciler günü. Ben 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum ve başarılar diliyorum. Sahada en önemli görevi sizler yapıyorsunuz. Sizlerin verdiği haberlerle ana basın bültenleri hazırlanıyor. Sahada olan sizlersiniz, hepinize sağlıklı, sıhhatli güzel günler diliyorum” dedi. Vali Duruer’in sabah gazetecilerin gününü kutlamasının ardından, gazeteciler ise öğleden sonra Vali Duruer’i makamında ziyaret ederek Türk İdareciler Gününü kutladı.


hasan duruer-10 ocak gazeteciler günü kutlama-edirne (1)

 

 138 total views,  2 views today

Next Post

TÜM TÜRKİYE’DE HÜKÜMETİ KOKARTLARLA PROTESTO EDİYORUZ

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Eğitim-İş, 6-10 Ocak 2014 tarihleri arasında, işkoluna bağlı tüm işyerlerinde, “Ranta, Talana, Yolsuzluğa Hayır. Yolsuzluğunuz Yoksulluğumuzdur” yazılı kokartları takarak Hükümeti protesto ettik. Boğazına kadar yolsuzluk ve rüşvet bataklığına saplanan AKP bugün, devlet kurumlarının işlevlerinin ve görevlerinin sorgulanır hale gelmesi, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp