Düşünce Platformu temsilcileri Rıdvan Canımı ziyaret etti

admin

Edirne Düşünce Platformu temsilcileri Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim üyesi Doç. Doktor Rıdvan Canım ı çalışma ofisinde nezaket ziyaretinde bulundular. Uzun yıllar Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde görev yapan Değerli Duygu Adamı Rıdvan Canım bundan sonraki mesaim Edirne için olacak. Canım; “ Kendi şehrime hizmet vermek benim için kutsal bir görev” dedi.

rıdvan canım - ziyaret (1)

Balkanlarda ve Rumeli de sevilen bir kişi olan Rıdvan Canım’ın bugüne kadar 20’yi aşkın kitabı yayımlandı. En son hazırladığı Edirne Şairleri kitabı ile Osmanlıdan günümüze bütün şairlere kitabında yer vermiştir.

rıdvan canım - ziyaret

Edirne Düşünce Platformu temsilcileri Rıdvan Canım’ın Edirne ye gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisine bundan sonraki çalışmaları için kolaylıklar dilediler. 

 165 total views,  2 views today

Next Post

Yürük “Doktor raporu olmadığı için akülü sandalye verilmedi”

Bir yayın organında Bakan söz verdiği halde akülü tekerlekli sandalye verilmediği yolundaki haber üzerine İl Merkezinde Kadın Kolları ile bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti Edirne Kadın Kolları Başkanı Melek Yürük sorunun basında yer aldığı gibi olmadığını belirterek şunları söyledi: “38 yaşındaki İsmet Tekin’in 18 yaşındaki oğlu Bayram ve 15 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp