EBED Üyeleri Dergisinin Tanıtımını Yaptı

admin

Edirne Bedensel Engelliler ve Ailelerini Koruma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri açtıkları stantlarda EBED EDİRNE adındaki dergilerini tanıttı. Geçtiğimiz Cuma günü Pazar yeri önünde stant açarak Bedensel Engellilerin sorunlarını kapsayan dergisini pazara gelen vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtan ve etkinlikleri hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Dilek Kaynak, Amaçlarının Engelliler sorunlarının bazı kişilerce istismar konusu yapılmasını engellemek olduğunu Engelliler derneğinin yayın organının para karşılığı satılmasına engel olmayı amaçladıklarını belirterek şunları kaydetti; “ Baza kişiler bizim adımıza dergi bastırıp para karşılığında satıyorlar. Bizler dilenci değiliz.

ebed dergi tanıtımı2

DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPILIYOR

Kimse duygu sömürüsü yaparak sırtımızdan rant yaratamaz. Bu konuda halkımızın da duyarlı olmasını bekliyoruz. Engelliler adına dergi satarak para almak isteyenlere itibar edilmemeli. Bu dergimizi böyle stantlar açarak halkımıza ücretsiz dağıtıyoruz. Bu dergide bizim sorunlarımız ve konuda yer köşe yazıları yer alıyor. Halkımız dergilerimizi alarak Engellilerin sorunları hakkında bilgi sahibi olabilirler” dedi.

ebed dergi tanıtımı
ebed dergi tanıtımı3 ebed dergi tanıtımı-kpk

 

 92 total views,  2 views today

Next Post

Yıldız “Ben Yaptım Oldu İle Ülke İdare Edilmez”

Türk Eğitim Sen Edirne Şube Başkanı Hakan Yıldız hükümetin Eğitimle ilgili yasalarda yapmak istediği değişikliğe tepki göstererek, “Hükümetin TBMM’ye sevk ettiği ve kamuoyunda “MEB Yasa Tasarısı” diye bilinen, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısını PİMİ ÇEKİLMİŞ BOMBA “olarak nitelendirdi. Saraçlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp