EBED’den Baştuğ’a hoş geldin

admin

* Edirne İl Emniyet Müdürü Baştuğ: ““Edirne Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman sizlerin yaptığı sosyal projele destek vermeye hazırız.”

Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği (EBED) Yönetim Kurulu Edirne’ye yeni atanarak göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret etti.

ebed-edirne

EBED Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Dilek Kaynak, Sayman Cengiz Gültekin, Sekreter Fikran Karaçavuş ve Başkan Yardımcısı Şaban Ataseven ziyarette bulunduğu Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’a görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ Edirne’nin huzurlu ve güvenli şehir olduğunu vurgulayarak, “Edirne’de göreve başlamam ile ile yeni bir heyecan, insan odaklı hareketle çok daha güvenli ve huzurlu bir şehre dönüşmesinde başarılı olacağıma inanıyorum. Edirne’ye atanmam bir görev değişikliği idi. Benden önceki Edirne İl Emniyet Müdürleri çok başarılı çalışmalar yapmışlar, bende bu çalışmaların devamını getireceğim.” dedi.

Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği (EBED)’ in özel bir sivil toplum kuruluşu olduğunu, yaptığı başarılı çalışmalar hakkında bilgisinin bulunduğunu belirterek, “Edirne Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman sizlerin yaptığı sosyal projele destek vermeye hazırız.” şeklinde konuştu.

 

 283 total views,  2 views today

Next Post

Vali Duruer ve ETSO Başkanı Zıpkınkurt KOBİ'leri ziyaret etti

Edirne Valisi Hasan Duruer ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt Edirne’de bulunan KOBİ’leri ziyaret ederek, görüşmelerde bulundu. Ziyaret programı kapsamında; Duvanpen Yapı Market Mob. Pvc. Alüm. Doğ. İnş. Taah.Trz.Ltd. Şti,Akıncı Cam- Aydoğan Akıncı, Trakya Ahşap Pvc. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. Ve Dafne Servis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp