EBED’den empatik sahne sirk gösterisine destek

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği yaptığı yazılı açıklamada bedensel engelli bireyler ile çocuklar arasında empati oluşturmak için PHOENIX sahne sirki gösterisine destek vererek katılacaklarını belirtti. EBED Yaptığı yazılı açıklamada, “Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü izinli, derneğimizin katkı sağladığı, bedensel engelli bireyler ile çocuklar arasında empati oluşturmak amacıyla; Edirne merkezi ve ilçelerinde bulunan anaokulu, ilköğretim ile liselere yönelik, dernek faaliyetlerimizi tanıtıcı ve kültürel içerikli sirk sahne gösterileri sunmak, ilk gösterimizi 26 – 27 Kasım 2013 tarihlerinde saat 10,00 – 11,00 – 13,30 da Bahçeşehir Koleji konferans salonunda yapılacaktır.

EBED

Aşağıda belirtilen tarih ve ilçelerde de gösteri düzenlenecektir. İlçe gösteri yer ve saatleri ayrıca açıklanacaktır. 03 – 04 Aralık 2013 Uzunköprü 10 – 11 Aralık 2013 Keşan 17 – 18 Aralık 2013 İpsala 24 – 25 Aralık 2013 Meriç Gösteriler; EBED üyelerinin dernek etkinlikleri ile ilgili tanıtım slayt gösterisi, illüzyon (Sihirbaz), denge gösterileri, hula-hop (Çember gösterileri), hava gösterileri ve palyaçodan oluşmaktadır. Bedensel engelli bireylerden ücret alınmayacak. Biletleri okul müdürlüklerinden ve gösteri salonu girişinden temin edebilirsiniz.

Gösterilere katılacak öğrencilerin Bahçeşehir kolejine gidiş geliş için ücretsiz araç temin edilecektir.” dedi.

 44 total views,  2 views today

Next Post

MADDE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ YAPILDI

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda ve Edirne Belediyesi ile yürütülen CANSUYU projesi kapsamında Madde Bağımlılığı ile Mücadele için bilgilendirme semineri düzenlendi. Edirne Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğünden Polis memuru Hatice BARIŞIKDEMİR ile Edirne Belediyesi Aile ve Evililik Danışmanlığı Birimi personellerinden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp