EDESOB Başkanı Emin İnağ “yüreğimiz yanıyor”

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ son günlerde yaşanan terör olayları sebebi ile derin üzüntü içerisinde olduklarını belirtti. EDESOB Başkanı İnağ, Dağlıca’da yaşanan hain saldırı ve hemen ardından Iğdır’dan yaşanan terör saldırısının tarif edilemez bir acı yaşattığını belirtti.

Emin İnag

 

 

 

 

 

 

 

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ yeniden başlayan terör eylemlerinde nerede ise hergün şehit haberi geldiğini belirtti. İnağ “Bizler buralarda rahat uyuyalım diye gece gündüz demeden vatan uğruna savaşan, canlarını vatan uğruna feda eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet, tüm Halkımıza başsağlığı diliyorum. Geçtiğimiz gün önce Dağlıca’da, hemen ardından Iğdır’da yaşanan terör eylemleri sonucu yüreklerimiz yangın yerine döndü. Terör örgütünü birkez daha ne kadar hain ve kalleş olduğunu gösterdi. Yüce Türk Milletinin şanlı ordusuna karşı düzenlediği hain bombalı tuzaklar ile zarar vereceğini düşünen teröristler öncelikle şunu bilmelidirler ki Türk Ordusu en zorlu şartlarda Gazi Mustafa Kemal Atatürk Komutasında yedi düvele kafa tutmuş ve galip gelmiştir. Kurucusu ve Ordularının Başkomutanı “Gazi” olan bir devleti silah zoruyla yenebileceklerini düşünenler defalarca bunu test etmişler ve cevabını çok net bir şekilde almışlardır. Bugünde bu yanıtı yine net bir şekilde vereceğiz. Bizlere yaşattıkları bu büyük acıların hesabını Yüce Türk Milleti ve Milletimizin bağrından çıkan Yüce Türk Ordusu en ağır şekilde soracaktır.” Dedi.

EDESOB Başkanı İnağ “Yüreklerimizi yakan hainler bilmelidir ki ülkemizi bölmek, ülkemize silah zoruyla bir şeyler dayatmak kimsenin haddine değildir. Biz Milli Marşımızı her okuyuşumuzda Sönmeden Yurdumun Üstünde Tüten En Son Ocak derken laf olsun diye söylemiyoruz.” Dedi.

 

 

 127 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Belediyesi'ne övgü

Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Bütçeleme Çalışmalarında, 11 pilot ilden biri olan Edirne Belediyesi, yaptığı başarılı projelerle adından bahsettirmeye devam ediyor. Türkiye’de birçok belediyeye örnek olan Edirne Belediyesi’ne bir övgüde Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Eşitlik ve Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu Başkanı ve CHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan’dan geldi.  Bilgehan, teşekkür mailiyle  Edirne Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp