EDESOB BELEDİYE BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ

admin

30.Mart.2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Edirne Belediye Başkanlığı’na seçilen Recep Gürkan’a Esnaf ve Sanatkarlar Odalarından ziyaret.

edesob-recep gürkan ziyaret-edirne

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ başkanlığında yapılan ziyarette Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Edirne Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Timur Erdoğan, Edirne Pazarcılar Esnaf Odası Başkan Vekili İskender İşbilen, Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı Hakan Fındıklı, Edirne Servis Araçları Odası Başkanı Nezehattin Erçetin, Edirne ESOB Kadın Kolları Başkanı Semra Cila, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ tüm esnaf ve sanatkar camiası adına hayırlı olsun dileklerini sundu. Emin İnağ Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a esnaf ve sanatkarın öncelikli sorunları hakkında kısa bilgi sundu. Seçimler esnasında ziyaretlere Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığından başladığını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan daima iletişim halinde olacaklarını ve Edirne için beraber çalışacaklarını belirtti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ İkizevler Konağında hazırlanmış olan Edirnekari süslemeli bir sandığı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a hediye etti.

 

 268 total views,  2 views today

Next Post

VARİS TEDAVİSİNDE KONFORLU BİR SEÇENEK

“Kalp Damar Cerrahisi’nde Endovasküler Yöntem Seçeneği” Edirne Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Edirne Devlet Hastanesi Endovasküler yöntemle varis tedavisini Edirne’de ilk uygulayıcılarından olmakla birlikte, çok sayıda hastanın tedavi edildiği Trakya’nın merkezi olma yolunda çok büyük adımlar atmıştır. Endovasküler Uygulama Nedir? Endovasküler yöntem kronik venöz yetmezlik tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp