EDESOB’tan C. Başsavcısı Muhammet Savran’a ziyaret

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’ı makamında ziyaret ettiler.

edesobtan ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Edirne esnafı hakkında Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’a bilgi veren EDESOB Başkanı Emin İnağ “EDESOB Edirne’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri. EDESOB siciline yaklaşık 15 Bin esnaf ve sanatkâr kayıtlı. Bu üyelerimiz Birliğimiz çatısı altında kurulu il genelinde 34 esnaf ve sanatkâr odasına kayıtlılar.” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB olarak özellikle üyelerimizin eğitimlerine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Çok kapsamlı bir şekilde hijyen eğitimlerimiz devam ediyor. Ayrıca EDESOB olarak Avrupa Birliği projeleri ile ilimiz turizmine katkı sağlamaya çalışıyoruz.” dedi.

Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran Edirne’nin çok güzel bir şehir olduğunu belirtti. Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran “Esnaf ve sanatkârlar odaları Ahilik teşkilatının devamı olarak günümüzde faaliyetlerini sürdürüyorlar. Ekonomimizin temel taşlarından olan esnaf ve sanatkarlarımızın çeşitli eğitim faaliyetleri ile kalkınması oldukça önemli.” dedi.

 

 

 8 total views,  2 views today

Next Post

Edirne, Selanik Turizm Fuarında

Yunanistan’ın Selanik kentinde 13-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bu yıl 30’uncu kez ziyaretçilerini ağırlayan Selanik Philoxenia Turizm Fuarı’nda Edirne de ETTD üyeleri ile temsil edildi. Edirne’yi Tanıtma ve Turizm Derneği’nin girişimi sonucu Edirne’yi ve sektör temsilcilerini tanıtıcı broşürler ile Edirne’ye özgü turistik hediyelik değerler, fuara katılan stantlara paket olarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp