EDESOB’tan Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğa Hoşgeldin Ziyareti.

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve beraberinde yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret ettiler.

emin inağ - emniyet müdürü-ziyaret

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Ulusoy, Erbey Kılıç, Yunus Atay, İbrahim Aldanmaz, Ali İhsan Laçiner, Denetim Kurulu Başkanı Yıldırım Sain, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Temelli, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mahmut Dermikan, EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören ve Havsa Esnaf Odası Genel Sekreteri Recep Öztürk Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Rahmi Baştuğu makamında ziyaret ettiler.

Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’a, Edirne sanatkârlarınca hazırlanmış minyatür tablo hediye eden Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Rahmi Baştuğ’a yeni görevinde başarılar diledi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hakkında bilgi veren Emin İnağ “Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Devletimizin tüm kurumları ile olduğu gibi Emniyet Müdürlüğümüz ile de uyum içerisinde görev yapmaya devam edeceğiz. Ben tüm Edirne esnaf ve sanatkarı adına Emniyet Müdürümüze hoş geldiniz diyorum.” Dedi.

Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ Edirne’de görev yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Edirne’de çok çeşitli çalışmalar yaparak Edirne’ye faydalı olmak istiyorum. Edirne’de bir hizmette bulunmak, gerekirse taş taşımak bu halka hizmet etmek istiyorum. Halkımız çok medeni ve asayiş kurallarına dikkat ediyor. Bizler emniyet teşkilatı olarak öncelikle önleyici görev yapacağız. Amacımız insanlarımızın sağlığını korumak, bunun için halkımızı bilinçlendirmek. Ceza en son başvurulacak unsur olacak.” Dedi.

 

 265 total views,  2 views today

Next Post

Orhan Çakırlar Mahalleleri Karış Karış Ziyaret Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler doğrultusunda mahalle gezilerine durmaksızın devam ediyor.. Abdurrahman Mahallesini ziyaret eden Çakırlar “Halkımızın büyük tevecühü ve coşkusu ile karşılanmıştır. Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi Edirne belediyesini alacak ve halkımıza gerekli hizmet sunulacaktır. Mahalle ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp