Edine CHP İl Yönetimi’nden Belediye Başkanına ziyaret

admin

Edirne Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Oktay Bozkurt ve üyeler, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

chp il örgütü recep gürkan ziyaret

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Seçim sürecindeki çalışmalarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum, teşekkür ediyorum. Sizlerle, birlik ve beraberlik içinde, Edirne Halkı’nın teveccühü ile de, Edirne’mizi CHP’li bir belediye haline getirdik.” dedi.

chp il örgütü recep gürkan ziyaret (1)

Edirne Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Oktay Bozkurt, “Edirne Halkı, doğru bir tercih yaptığını ilk günden bu yana anladı diye düşünüyoruz. Edirne halkı, halkın içinde yaşayan bir belediye başkanını özlemişti. Sizde ilk günden itibaren, kepçe önüne oturabilen bir başkan, sabahları belediyeye yürüyerek gelen bir başkan, alışverişini kendisi yapan bir başkan olarak halkın sevgisini kazandınız. Halkın takdirini kazanan bir belediye başkanımız olduğu için bizlerde gurur duyuyoruz. Edirne için daha da güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. Ve her zaman sizinleyiz.” diye konuştu.

chp il örgütü recep gürkan ziyaret (2) chp il örgütü recep gürkan ziyaret (3)

 

 

 108 total views,  2 views today

Next Post

“Sınav Motivasyonu” Konulu Konferans Gerçekleştirildi.

Bireyin sınava yüklediği anlamlar, sınavla ilgili zihinde oluşturulan imaj, sınav sonrası duruma ilişkin atıflar ve sınav sonrası elde edilecek kazanımlara verilen önem sınav kaygısı oluşumu üzerinde etkilidir. Sınav kaygısı; Kişinin sınav sonucunda elde edeceğini düşündüğü akademik başarısızlığı genelleyerek bunu kişiliğinin başarısızlığı olarak algılamasından kaynaklanan, dolayısıyla öğrenilen bilginin sınav sırasında etkili […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp