Edinespor Başkanı Savaş Üner’den Sanayi Sitesi’ne Hayırlı olsun Ziyareti

admin

3 Ligde ilimizi büyük bir gururla temsil eden  CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR’un  Kulüp Başkanı Savaş Üner    1. Küçük Sanayi sitesi Başkanı Cafer Rokovet ve Yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Ziyarette  Yönetimden Selami Dağcı, Eray Tuğrul, Birol Akçin hazır bulundu.  Üner’in Ziyaretinde büyük memnuniyet duyan 1. Küçük Sanayi sitesi Başkanı Cafer Rokovet; “CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR ilimizin gururudur. Savaş Kardeşimizin başkanlığında önemli başarılar elde eden takımımızla ne kadar gurur duysak azdır. Geçtiğimiz hafta aldığımız 6-0 lık farklı galibiyetle büyük bir sevinç yaşadık. Ligdeki yükselişimiz ve iyi gidişatımızdan dolayı Başta Kulüp Başkanımız sevgili kardeşim Savaş Üner olmak üzere Teknik heyet ve tüm futbolcularımızı cani yürekten kutlarım. Sanayi sitesi esnafı ve yönetimi olarak takımımızın daima destekçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bu güzel temennilerinden dolayı 1. Küçük Sanayi sitesi Başkanı Cafer Rokovet”e teşekkür eden Başkan Üner; “Bugün  Başkanımız Cafer Rokovet ve Yönetim Kurulunu tebrik etmeye  geldik. Onların her zaman desteğini yanımızda hissediyoruz. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR’un  Kulüp Başkanı Savaş Üner ,  1. Küçük Sanayi sitesi Başkanı Cafer Rokovet’e  Edirnespor’un 22 numaralı  formasını hediye etti.

 843 total views,  5 views today

Next Post

SELİMİYE CAMİİ ÇEVRESİ KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ PROJESİ" HIZLA DEVAM EDİYOR

Mülkiyeti ve projesi Edirne Belediyesince, finansı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca gerçekleştirilen “#Selimiye Camii Çevresi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Projesi” kapsamında gerçekleştirilen meydan düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Edirne Belediyesi tarafından projesi hazırlanan, Selimiye Camii kentsel tasarım projesi çalışmalarını yakından takip eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, önceki gün Selimiye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp