“Edirne 112 ve Edirne UMKE ekipleri taşkın görevinde ”

admin

Edirne İl Sağlık Müdür Vekilli  Dr. A. Muhsin Kişioğlu yaptığı açıklamada,   Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Meriç ve Tunca nehirlerinde oluşan taşkın sebebiyle özellikle Karaağaç semtinde gerekli tüm sağlık tedbirlerini almış ve bölge halkının Acil Sağlık Hizmetleri yönünden desteklemek için Cuma gününden itibaren 24 saat esaslı nöbet sistemine geçmiştir. Karaağaç semtinde bulunan Aile Sağlığı Merkezi 24 saat Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu haline getirildi. Bu İstasyonda 2 adet UMKE Arama Kurtarma Aracını ve UMKE Timini ve 2 adet Acil Yardım Ambulansını (biri 4×4 ve Paletli ) ve toplamda 15 sağlık çalışanımızla birlikte hizmet veriyor ve hizmetlerimiz devam eden yağış dolayısıyla devam etmektedir.

“Edirne 112 ve Edirne UMKE ekipleri taşkın görevinde ” (1)

 

 

 

 

 

 

 

İl Sağlık Müdürlüğü bundan önce olduğu gibi bundan sonra da halkımıza her türlü doğal afetlerde ve acil durumlarda gerekli sağlık ve sosyal yönden destek vermeye devam edecektir.” deniliyor.

“Edirne 112 ve Edirne UMKE ekipleri taşkın görevinde ” (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Edirne 112 ve Edirne UMKE ekipleri taşkın görevinde ” (2)

 

 

 

 

 

“Edirne 112 ve Edirne UMKE ekipleri taşkın görevinde ” (3)

 17 total views,  2 views today

Next Post

Günce Final’de “ Her Yönüyle Sınava Hazırlık” semineri

GÜNCE FİNAL’DE DÜZENLENEN  “HER YÖNÜYLE SINAVLARA HAZIRLIK” KONULU SEMİNER’E YOĞUN İLGİ             Günce Final Dergisi Dershanesi’nde  YGS ve LYS’ye girecek tüm öğrenciler için geleceğe yönelik “Hedef Belirleme, Sınav Sistemi , Katsayılar, Derslerin Alan Bazında Önemi ve Sınava Hazırlık”  konularıyla ilgili olarak, Rehber Öğretmen  Hakan TUZCU tarafından, seminer verildi. 6 Aralık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp