Edirne 2018’e hazırlanıyor

admin

Yeni yıla sayılı günler kala Edirne Belediyesi yeni yıl coşkusunu cadde, sokak ve bulvarlara taşıdı. Şehrin dört bir noktası led ışıklar ve yılbaşı süsleriyle donatıldı.

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü Elektrik Birimi ekiplerinin gerçekleştirdikleri çalışmalar sona yaklaştı. Edirnelilerin, 2018 yılını en güzel şekilde karşılaması için kentin cadde ve bulvarları süslendi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla harekete geçen ekipler; SSK Kavşağı, Tahmis Meydanı,  Atatürk Anıtı, Barış Parkı ve Saraçlar Caddesi’ni renkli led ışıklarla süsledi. Edirne Belediyesi Saraçlar Caddesi’ni çam ağacı görüntüsündeki 10 metre yüksekliğinde; 4 metre çapındaki kubbe led aydınlatma ile donattı.

Atatürk Anıtı’na yapılan ay-yıldız şeklindeki aydınlatmanın kadrajı ise Eski Camii ve Selimiye Camii ile hoş bir görüntü oluşturdu.

 140 total views,  2 views today

Next Post

S.S. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Seyhan Çevik’in bürosu törenle hizmete girdi.

S.S. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Seyhan Çevik’in bürosu törenle hizmete girdi. Açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne SMMM Odası Başkanı Kenan karakuş, CHP Edirne Milletvekili Adayı Suat Polat, CHP Edirne Eski Belediye Meclis Üyesi İsmail Çevik, AK Parti Edirne Belediye Meclis Üyesi Melek Uzgör, SMMM Odası Yönetim Kurulu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp