Edirne Ajans 4. Yaşını Kutladı

admin

 

Edirne Ajans gazetemizin 4. Kuruluş yılı gazetemizde  düzenlenen törenle  kutlandı, Kutlama törenine  Gazetemiz Editörü Hüsnü  Saçkesen, Spor Sorumlumuz Atilla  Bilgin,  Mali işler sorumlumuz Fazlı Balcı,  Edirne Ajans Eğitim danışmanımız Fikri Ak, Haber Müdürü Fikri YALIN, Edirne Ajans Kurucuları Hakan AKKAN ve Necmi ENGİN ile  Edirne  Ajans çalışanları katıldı.

IMG_5190

4. yıl pastasının kesilmesinin ardından bir konuşma yapan Edirne Ajans Müdürü Necmi Engin,

2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans, yazılı ve sesli basında bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor…

Geriye baktığımızda 4 yılı geride ne de çabuk bırakmışız farkında bile olmadan… Öncelikle bugüne kadar bizimle beraber çalışan değerli basın mensubu çalışma arkadaşlarımıza, özverili çalışmalarıyla Edirne Ajans Medya Grubunu bu günlere getirdikleri için teşekkür ediyorum.

DSC_0630 (10)

İlk olarak 2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans LTD.ŞTİ. ile yerel bir radyo’nun işletmeciliğini 3 yıl boyunca sürdürerek ticaret hayatına merhaba dedik. Azimle karalılıkla yeniliklerin peşinde olduk ve yatırımlara sürekli devam ettik. 1 Mart 2010 tarihinde kurduğumuz EDİRNE AJANS MATBAASI ve 08 MART 2010 tarihinde (Dünya Kadınlar gününde) ilk sayısını çıkardığımız EDİRNE AJANS GAZETESİ ile yazılı basında ve matbaacılık sektöründe bizde varız dedik.

Büyük Önder Atatürk’ün söylediği gibi “Bir toplum aynı gayeye bütün kadınları ve erkekleriyle beraber yürümezse ilerlemesine ve medenileşmesine teknik bakımdan imkân, ilmi bakımdan da ihtimal yoktur” sözünden yola çıkarak, Gazetemizin sahiplerinin de bayan olması bize bu mutlu günde aynı anda iki sevinci yaşatıyor.

IMG_5192

Edirne Ajans Medya Grubu olarak yine 2010 yılında Edirne’nin ilk ve tek bölgesel radyo istasyonu olan köklü kuruluş RADYO SU A.Ş.’yi tüm haklarıyla bünyemize katarak sesli basında da emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.

 

Matbaacılık sektöründe bünyemize kattığımız DİJİTAL ÇIKTI Makinesi, Kaşe Yapma Makinesi gibi Matbaa aletlerini de bünyemize katarak matbaacılık alanında da kaliteyi sunma adına çalışma alanımızı daha da genişlettik.

Yine çıkardığımız dergi yayınlarımızla Edirne’de dergi yayıncılığına farklı bir yön getirdik. Özellikle spor alanında yayınladığımız SPOR CENNETİ EDİRNE dergimizle Edirne’de spor da gösterilen önemli başarıları okurlarımızla paylaştık. Bunun yanında; Okullarımızı Tanıyalım, İlçelerimizi Tanıyalım, Kırkpınar Özel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, gibi yılda 1 kez yayınlanan dergi yayınlarımız ile de kamuoyunun takdirini toplamaya devam ettik.

Teknolojiyi yakından takip eden Edirne Ajans Medya Grubu; internet ortamında bünyesinde bulunan www.edirneajans.com Haber portalı, www.edirnedespor.com spor sitesi, ve www.edirneajans.tv video haber sitesi ile İnternet ortamında ve adımıza kayıtlı (facebook, twitter vb. ) sosyal ağlar üzerinden dünyanın 4 bir yerinde bulunan okurlarına bölge de olup biten tüm gelişmeleri en güncel haliyle anı anına iletmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Yeni projeleri gerçekleştirmek için sürekli çalışan ve emin adımlarla yeni bir yıla giren EDİRNE AJANS Medya Grubu, bünyesinde çalışan ekip arkadaşları ile beraber siz değerli okurlarımıza, dinleyicilerimize, sevgili esnafımıza, Kamu-kurum ve kuruluşlarımıza, bizim bu günlere gelmemizde emeği geçen ve aramızda olmayan değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Edirne Vali Yardımcımız Abdullah Aslaner,DP  Edirne İl Başkanı Mehmet Eren,Eczacı İbrahim Ay gazetemizi telefon ederek kutladı. CHP Edirne Eski İl Başkanı Eczacı Şükrü Ciravoğlu ve  Yönetim kurulu üyesi  Ahmet Ürer  gazetemizin kuruluş yıldönümü nedeniyle bizleri ziyaret etti.

DSC_0638 (4)

Ziyareti sırasında  açıklama yapan  CHP Edirne Eski İl Başkanı Eczacı Şükrü Ciravoğlu ,  yayın hayatına  emin adımlarla ilerleyen Edirne Ajans ve değerli çalışanlarını  kutluyorum. Edirne Ajans Gazetesi bugüne kadar ilkeli yayıncılık  yapmada taviz vermedi bu ilkeli yayıncılığı devamı halinde daha etkili konuma gelecektir.  gazetemize telefon ederek ve ziyaret  edip   yaş günümüzü  kutlayan tüm  dostlarımıza  teşekkür ederiz.

 

 236 total views,  2 views today

Next Post

AZ SONRA

Bazı TV kanalları önemli buldukları haberlerinde izleyicilerini merakta bırakmak için “Az sonra” sözcüklerini kullanır. Bu sözler üzerine  “acaba ne haberi var” diye merak ederek ekran başından ayrılmazsınız. Bu haberlerin bazıları merak edilecek düzeyde olmasa da bekler seyredersiniz. Havaların ısınmaya başlayıp Edirne’de ufukta oda seçimlerinin ve mahalli seçimlerin gündemi oluşturacağı önümüzdeki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp