EDİRNE AJANS Gazetesi 8 yaşında

admin

“Edirne Ajans Medya Grubu 8 yaşında”

8 Mart 2010 tarihinde (Dünya Kadınlar Günü) yayın hayatına başlayan “AJANS GAZETESİ”nin kurucusunun da bayan olması bu özel güne ayrı bir önem katmıştır. Gazetemiz her gün okurlarına gündemi belirleyen önemli haberlerle ulaşmaya devam etmiş, ayrıca  çağın olmazsa olmazı olan dijital platformlar ve sosyal medyayı da aktif olarak kullanıp, haberlerin okurlara zamanında ulaşmasını sağlayıp gündemin nabzını tutmaya devam kesintisiz olarak devam etmiştir.

“Bu gün; dünün ürünü, yarının tohumudur. Bitmeyen koşuda yüreğini, samimiyetini, dostluğunu, fedakarlığını ortaya koyan tüm dostlara teşekkürü borç biliriz.

Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun bilinci ile Edirne’de yayıncılık anlayışını hak ettiği yere getirmek, Türkiye’nin büyük geleceğinde hakkı, hukuku, adaleti, temiz ve doğru bilgiyi kitlelere yaymak/ulaştırmak şiarımız olacaktır.

Dün olduğu gibi yarın da adaletten ayrılmadan, tüm renkleri kucaklayıp, farklılıkları koruyarak, gazetecilik mesleğinin onurunu koruyup güzel bir geleceğe taşımak boynumuzun borcudur.”

Edirne Ajans Medya Grubu Adına

Ayşen Nilay Engin

Ajans Gazetesi Kurucusu

 

 105 total views,  2 views today

Next Post

Armağan: “Kadın İşgücü Olmadan Ekonomik Kalkınma Sağlanamaz”

Erkunt Traktör Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan: “Kadın İşgücü Olmadan Ekonomik Kalkınma Sağlanamaz” Kadının toplumdaki yerinin güçlendirilmesi için yıllardır emek veriyorum. Erkunt Traktör, otomotiv sektöründe bir ilke imza atarak, kadın mavi yaka çalışan istihdamını başlatmış bir şirkettir. Türkiye için çok önemli olan bu adımımız Aile ve Sosyal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp