Edirne Ajans Medya Grubu Yeni binasında

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne’de basın sektöründe emin adımlarla yeniliklere imza atan Edirne Ajans Yeni binasında hizmet vermeye başladı.

edirneajans-yeni-bina

1 Kasım 2009 Yılında kurulan Edirne Ajans Basın ve Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti. Ayşekadın semti Demir İş Merkezinde bulunan eski yerinden ayrıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şirket Müdürü Necmi ENGİN; “2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans Basın ve Yayıncılık Hizmetleri LTD.ŞTİ. ilk olarak yerel bir radyo istasyonunun işletmesini 3 yıl kadar sürdürdü.

edirneajans-yeni-bina-giriş

“İlk Olarak EDİRNE AJANS GAZTESİ ve Matbaa Tesisimizi Kurduk”

edirneajans-gazetesi

Bu süreç içersinde yeni yatırımlar için arayış içinde olan şirketimiz, tarihler 8 Mart 2010’u gösterdiğinde ( Dünya Kadınlar gününde) günlük yayın yapan Edirne AJANS Gazetesini ve Kendi Matbaa Tesislerini faaliyete geçirerek yazılı basında ve Matbaacılık sektöründe önemli bir adım atmış oldu. Bunun yanında internet haberciliğine de önem veren Şirketimiz, aynı dönemde www.edirneajans.com Haber sitesini yayın hayatına geçirmiştir. Yine www.edirneajans.com internet sitemizde, Edirne Ajans Gazetesi’nin tüm sayfalarını aslına uygun bir şekilde her gün düzenli olarak okurlarımızla paylaşmayı kendimize görev edindik. Bugün Türkiye Genelinde ki en çok tıklanan web siteleri arasında ilk 30.000 içinde yer alan www.edirneajans.com ‘un takip edilme başarısı şirketimizin gurur kaynağı olmuştur.

“Edirne’nin en Köklü kuruluşu olan, RADYO SU A.Ş.’yi bünyemize Kattık”

radyo-su-yeni-logo-wektörel

Edirne’de basın hayatında sürekli yeni yatırımlar peşinde olan Edirne Ajans Medya Grubu, 26 Eylül 2010 yılında da Edirne’nin köklü kuruluşu olan RADYOSU A.Ş.’yi tüm hakları ile birlikte bünyemize katarak, Edirne’de hem yazılı hem de sesli basında emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.
radyo-su-vericileriradyos-su-stüdyo

 

92,2 MHZ frekansından yayın yapan RADYO SU’nun yayın formatına görüntülü yayın yapma özelliğini de ekleyerek Edirne’de internet üzerinden görüntülü yayın yapan ilk radyo istasyonu olduk.

 

“A’dan Z’ye Tüm Matbaa işleri Edirne Ajans Matbaası’nda”

edirne-ajans-matbaası

Bünyemizde yer alan EDİRNE AJANS MATBAASI’na da sürekli ihtiyaç duyulan ekipmanları ilave eden şirketimiz bugün Edirne’de Tüm Matbaa işlerini yapmaktadır. Kaşe yapımı, Broşür Basımı, Takvim Baskısı, İmsakiye, Kartvizit, Magnet, Çıkartma, Davetiye, Promosyon ürünleri, Karton Çanta yapımı, Menü basımı, Grafik Tasarım desteği gibi birçok hizmeti müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca bünyemize kattığımız Konica C280 DİJİTAL ÇIKTI makinemizle de acil yapılması gereken baskı işlerini müşterilerimize en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz.

“SPOR etkinliklerini dikkatle takip ediyoruz”

Edirne’nin spor merkezi olması ve sportif branşlarda elde ettiği başarıları dikkatle takip eden spor servisimizin haberleri hem gazetemizde hem de www.edirnedespor.com SPOR sitemizde

yayınlanarak spor severlerimizle paylaşılmaya devam etmektedir. Yine sportif etkinlikleri yayınladığımız “SPOR CENNETİ EDİRNE” dergi yayınlarımızla da okurlarıma iletmeyi kendimize görev saydık.

“DERGİ Yayınlarımızla SES Getirmeye devam ettik”

Dergi yayıncılığına da büyük önem veren şirketimiz, bugüne kadar yayınladığı SPOR CENNETİ EDİRNE 1-2-3-4, Kırkpınar ÖZEL, 23 Nisan, Okul Başlıyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, İlçelerimizi Tanıyalım v.b. dergilerle de okurlarımızın büyük takdirini topladık.

 “Edirne’nin yeni Haber Kanalı için Geri Sayım Başladı”

edirne ajans Tv Logo

RTÜK tarafından Tüm illere (Radyo istasyonu olan Kuruluşlara) hak tanınan ve resmi olarak tüm başvuru işlemlerini tamamladığımız, Edirne’nin Yeni Televizyonu olan AJANS TV (Haber Kanalı) ile ilgili teknik çalışmalarımız Yeni yerimize geçişimizle birlikte son aşamaya gelmiştir. Kısa bir süre içersinde TEST Yayınına başlayacak olan AJANS TV, Edirne’de Televizyon yayıncılığına da farklı bir yön verecektir.

“Emin Adımlarla ilerlemeye Devam ediyoruz”

Edirne’de bünyesinde RADYOSU, GAZETESİ ve Matbaası, (Televizyon kanalı) olan tek yayın kuruluşu olmamız, yayıncılık sektöründe şirketimizde bütünlüğü sağlamıştır. İnternet sitelerimiz olan www.edirneajans.com, www.edirnedespor.com, www.edirneajans.tv, ile Edirne’de Haberi ve sportif etkinlikleri elektronik ortamda ve sanal alemde (facebook, twitter) okuyucularımız ve takipçilerimizle sürekli paylaşmaya devam ediyoruz.

 “Edirne AJANS Medya Grubu Yeni Yerinde Faaliyete başladı”

edirneajans-bina-krokisi

Tüm yayın organlarımızı bir araya toplamak ve Yeni faaliyete geçecek olan Televizyon kanalımız için uzun zamandır devam eden yeni yer bulma çalışmalarımız neticesinde 1.küçük sanayi sitesi Sosyal Tesisleri üzerinde bulunan 1. ve 2. Katı şirketimiz adına kiralamış bulunmaktayız. Edirne’nin merkezinde, E-5 yolu üzerinde bulunan yeni binamıza, bütün yayın organlarımızı taşıdık. Yeni Binamızın 1. Katını (300 metrekarelik büyük bir bölümü) sadece Yeni yayına geçecek olan AJANS TV için ayırdık. Burada 3 ayrı bağımsız TV stüdyosu olacak. Yine konuk ağırlamak için 2 ayrı oda, Makyaj odası, 2 adet Bay – Bayan WC, AJANS TV konuklarına hizmet verecek.

Binamızın 2. Katını ise (300 metrekare büyüklüğünde ki yeri) AJANS Gazetesi Haber Merkezi’ne, RADYO SU (92.2MHZ) Yayın merkezine ve Yönetim, Muhasebe, Davetiye, Grafik Tasarım v.b. departmanlarımıza tahsis ettik. Edirne’li değerli esnafımızın ve kurum ve kuruluşlarımızın bize verdiği destekle, dürüstlük, güven ve verdiğimiz hizmetin kalitesiyle biz bugünlere geldik. Yeni Binamızda daha Güzel, daha kaliteli bir yayıncılık hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Abdurrahman Mahallesi, Göçmen Çeşme sokak’ta bulunan EDİRNE AJANS MATBAA’sının yine aynı yerinde faaliyetine devam edeceği açıklandı.

 

 216 total views,  2 views today

Next Post

TANRIKULU KALORİFER ATEŞÇİLERİNİ UYARDI

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Belediye başkan Yardımcısı Dr Ertuğrul Tanrıkulu, kötü yakıt kullanımı ve kaloriferlerin yakılışına özen gösterilmemesi sonucu Edirne’nin bazı semtlerinde hava kirliliği oluştuğunu,Edirne Belediyesi ve Çevre Müdürlüğü ekiplerinin bu yönde denetimlerini sürdürdüğünü belirtti. Belediye Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Edirne’de kalorifer bacalarından kaynaklanan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp