Edirne Ajans Medya Gurubu olarak Şirket Müdürü Necmi Engin, Edirne Ajans Gazetesi Haber Müdürü Fikri Yalın ve Haber Koordinatörü Fikri AK ile birlikte Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu ve Selçuk Çakır’ı makamlarında ziyaret ettik. Belediye Meclisinin ilk toplantısında Belediye Meclis Üyelerinin oyları ile Edirne Belediye Başkan Yardımcılığına seçilen Gegeoğlu ve Çakır’a yeni görevlerinde başarı diledik.

çiğdem gegeoğlu - selçuk çakır (3)

Edirne Ajans Medya gurubu olarak her zaman Edirne Belediyesinin yanında ve etkinliklerinde destekçisi olacağımızı belirten, Edirne Ajans Medya gurubu sahibi Engin, “ Edirne Belediyesi bizim belediyemizdir, halka hizmet sunmaktadır. Belediyenin başarılı olması hepimizin ortak başarısı olacaktır.

çiğdem gegeoğlu - selçuk çakırziyaret

Bizler Edirne Ajans Medya Gurubu olarak gazetemiz Edirne Ajans ve Radyomuz Radyo Su kanalı ile sürdürdüğümüz yayıncılık programlarımızda bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da objektif ve tarafsız yayıncılığımızla Belediyenin halkın yararına olan tüm çalışmalarında desteğimizi sürdüreceğiz.

çiğdem gegeoğlu

Belediye Başkan Yardımcılarımızın bu ilkeli tutumumuzu bilmesini istiyoruz. Edirne’ye hizmette her zaman Belediyemizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi

sellçuk çakır

Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu ve Selçuk Çakır ziyaretimiz sırasında yaptıkları açıklamada, Amaçlarının Edirne Belediyesi olarak bu güzel ve tarihi kent halkına en iyi hizmeti sunmak olduğunu, bu hizmetler sırasında en büyük yardımcılarının Edirne basını olacağını, onların önerilerini dikkate alarak bu kente en iyi şekilde hizmet sunacaklarını belirterek, Edirne Ajans Medya Gurubu temsilcilerinin kendilerini, ziyaret etmelerinden mutlu olduklarını söylediler

çiğdem gegeoğlu - selçuk çakırziyaretkpk