EDİRNE AJANS’tan Belediye Başkanı Gürkan’a Ziyaret

admin

Edirne Ajans Haber Merkezi / 214 24 04 

Edirne Belediye Başkanı Gecep Gürkan’ı makamında ziyaret eden Edirne Ajans Medya Gurubu Sahibi Necmi Engin  ve Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın, Belediye Başkanı Recep Gürkan’a 1 Mayıs  İşçi Bayramı görüntülerinden oluşan resimleri  takdim etti ve Gürkan’ı; 1 Mayıs İşçi Bayramı gibi halkla iç içe olan, her türlü sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde de önderlik ettiği  için kutladı.

edirne ajans - gürkana ziyaret (1)

İşçilerin Bu mutlu gününü  Edirne Ajans tesislerinde resimleyerek ölümsüzleştirdiklerini  belirten Edirne Ajans Medya Gurubu sahibi Necmi Engin; “ Edirne Ajans Medya Gurubu  olarak deneyimli ekibimizle Edirne’ye yapılan tüm etkinliklerde  aktif olarak görev almayı ilke edindiğimizi bugüne kadar   yaptığımız uygulamalarda gösterdik ve  göstermeye devam edeceğiz. Bunu çok önemli bir görev olarak kabul ediyoruz. Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan  ve Tüm Belediye çalışanları 1 Mayıs İşçi  Bayramının kutlamasına  büyük katkı yaptı, daha coşkulu geçmesini sağladı.

edirne ajans - gürkana ziyaret

Bu coşkuyu görüntüleri ile  kalıcı hale getiren resimlerimizi Belediye Başkanımıza  sunmayı bir görev bildik ve 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili resimleri  başkanımıza sunduk” dedi.

Belediye Başkanı Recep Gürkan’da  Edirne Ajans  ekibinin böyle  önemli bir günü  büyük ebatlı resimlerle  belgelemesinin  kendisini mutlu ettiğini, Edirne Ajans  ekibinin basınımızla ilgili  ve belediyemizin aktivitelerini yansıtan  bu tür yararlı çalışmalarının devam etmesini diledi.

 

 54 total views,  2 views today

Next Post

Recep Gürkan BUGÜN TV’de Kırkpınar’ı Anlattı

EDİRNE AJANS Haber Merkezi / 214 24 04  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Haftanın son gününü yoğun bir mesai yaparak tamamladı.  Sabah ilk olarak Basın mensupları, Edirnespor GK Futbolcu ve yöneticileri ile bir araya gelen Belediye başkanı Recep Gürkan toplantının ardından İstanbul’a hareket etti. Saat: 15:00’te BUGÜN TV’de canlı yayına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp