bty

Geçtiğimiz ay hizmete giren İlimizin Yeni Emniyet Müdürlüğü binası tüm birimlerini bir arada toplayıp vatandaşa hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. İl Emniyet Müdürlüğünün yeni hizmet binası bütün birimlerini bir araya toplayarak Edirne’de tüm kurumlara örnek olmaya devam ediyor.  Edirne Ajans Medya Grubu sahibi Necmi Engin ve Genel Koordinatör Muhsin Başak, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret ederek, Yeni Emniyet Müdürlüğü binasının ilimize ve Tüm Emniyet Teşkilatına hayırlı uğurlu olması dileklerini sundu.

Ziyaretten Büyük memnuniyet duyan İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt yeni il Binasının Edirne’ye yakışan bir bina olduğunu ifade ederek, “Bütün birimlerimizi bir araya topladık. “Bölge trafik denetleme, çocuk, sosyal hizmetler, eğitim, hukuk işleri ve soruşturma, yabancılar şube müdürlükleri ile hudut kapıları büro amirliği de İl Emniyet Müdürlüğüne ait yeni hizmet binasına taşınarak yürütülen hizmetler tek bir çatı altında toplanmıştır. Halkımıza tek bir binada hizmet veriyoruz. Böylece tüm işlemler daha hızlı ilerlemiş oluyor.” Dedi.

Edirne’nin sakin bir kent olduğuna dikkat çeken Kurt; “Edirneliler sıcak insanlar, kanunlara ve kurallara en çok uyan illerin başında Edirne geliyor. Edirne’de görev yapmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.” Dedi.