10 Haziran 2019 Tarihinde Süloğlu ilçesine atanan Kaymakam Ali Açıkgöz’e, Edirne Ajans Şirket Müdürü Necmi Engin ve Genel Koordinatör Muhsin Başak Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Açıkgöz’ü makamında ziyaret eden Şirket Müdürümüz Necmi ENGİN, Süloğlu İlçe Kaymakamı Açıkgöz ile sohbet edip çalışmalar hakkında çeşitli istişarelerde bulundu.

Göreve başladığı ilk günden itibaren Başta İlçe merkezi ve ilçeye bağlı bütün köylerde yaptığı çalışmalar ve ziyaretlerle büyük takdir toplayan Kaymakam Açıkgöz, Son olarak “Sivrisinek ve Karasinekle mücadele” kapsamında Mazot türevi bir madde içermeyen AB standartlarında, insan sağlığına zarar vermeyen su bazlı ilaçlama yapan U.L.V cihazlarla köylerde ilaçlama çalışması yaptırarak bir ilke imza atmış oldu.

Kaymakam Açıkgöz; 2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 107.dönem Kırklareli Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Kırklareli Valiliği Merkez stajını tamamlayıp Şanlıurfa/Ceylanpınar ve Trabzon/Sürmene ilçelerinde Kaymakam refikliği stajını tamamladı. 10.06.2019 tarihi itibariyle ilçemize vekâleten atanan Kaymakamımız, Doktor Şeyma Hanım ile evlidir.