Edirne Bahçeşehir Koleji, 5 Mayıs Pazar günü “Bahara Merhaba” kahvaltısında veli, öğrenci ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

Edirne Bahçeşehir Koleji, 5 Mayıs Pazar günü Lalezar Restoran’daveli ve öğrencileriyle bir araya gelerek “Bahara Merhaba Kahvaltısı” düzenledi. Katılımın oldukça yoğun olduğu kahvaltıda bir araya gelen veliler, öğrenciler ve öğretmenler okul dışında da beraber olmanın tadını doyasıya çıkararak keyifli dakikalar geçirdiler.

Kahvaltının ev sahiplerinden Lise Müdürü Aysun Yiğitsoy: “Eğitimin üçlü sacayağı olan öğretmen-veli-öğrenci birlikteliğini sürekli diri tutarak çalışmaya devam edeceğiz. Nitelikli, modern, çağdaş eğitim öğretim veren okulların başında gelen Edirne Bahçeşehir Koleji, öğrenci, veli öğretmen işbirliğinin önemi ve gerekliliği konusunda yaptığı etkinlikleri her fırsatta göstermektedir. Amacımız okulda birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmektir. Bu güzel günü bizimle paylaşan tüm velilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

İlkokul ve Ortaokul Müdürü Mahmut Boztürk ise: “Sağlıklı bir toplumun temelleri elbette eğitim kurumlarında atılır. Başarının ve geleceğin anahtarı;öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin kusursuz iletişimindedir. Bunun bilinciyle her sene çeşitli organizasyonlarla bir araya geldiğimiz velilerimizle bugün “Bahara Merhaba” dedik. Katılan tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” dedi.