Edirne Bahçeşehir Koleji Su Aritma Tesisinde

admin

Edirne Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf öğrencileri Fen Bilimleri Öğretmeni Özkan GÜNDOĞDU ve Matematik Öğretmeni Eyüp AKSAR başkanlığında “Edirne Belediyesi Şehir Şebeke Suyu Arıtma Tesisi”ne gezi düzenlediler. Düzenlenen bu gezi ile öğrenciler; hayat kaynağımız suyun baraj göllerinden evimize olan yolculuğu sırasında geçirildiği işlemleri teknik sorumlulardan öğrenme fırsatı buldular.

bahçeşehir koleji su arıtma

Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mahmut BOZTÜRK; gözlem yoluyla öğrenme, insanoğlunun öğrenme sürecinin çok önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Günümüz eğitim-öğretim sisteminde gezi ve gözlemin öğrenmeyi kalıcı hale getirdiği aşikârdır diyerek bu öğrenme yöntemine dikkat çekti. BOZTÜRK; yapılan gezilerle öğrencilerin eğlenerek öğrendiğini belirtti. Geziyi düzenleyen öğretmenlere teşekkürlerini ileterek öğrencilere başarılar diledi.

bahçeşehir koleji su arıtma (1)

 

 251 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN’a coşkulu karşılama…

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN Edirne’yi karış karış gezerek herkesi dinlemeye devam ediyor. CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, mahalle gezilerine ara vermeden devam ediyor. Ziyaret ettiği Sabuni, Karaağaç, Çavuşbey, İstasyon, Şükrüpaşa, Medrese Ali Bey Mahallelerinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN önceki gece Abdurrahman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp