Edirne Bahçeşehir Lisesi Öğrencilerinden Edip Ağaoğullarına Ziyaret

admin

Edirne Bahçeşehir Koleji öğrencileri hem “First Lego Lig Robotik Turnuvaları” hem de başlattıkları sosyal sorumluluk projelerine destek amacıyla Edirne’nin önde gelen iş adamlarından Edip Ağaoğulları’nı ziyaret ettiler.
Öğrencilerden projelerini dinleyen Edip Ağaoğulları öğrencileri ve Okul Müdürü Aysun Yiğitsoy’u tebrik ederek bu tür çalışmaları sonuna kadar desteklediklerini belirtti.
Okul Müdürü Aysun Yiğitsoy bu ziyarette “Bahçeşehir’le Gülen Gözler” isimli sosyal sorumluluk projesi ve “ Sosyal Medyanın Gençler Tarafından Doğru Kullanımı” üzerine başlattıkları çalışmaların her geçen gün daha geniş kitlelere yayıldığını belirtti ve kendilerine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür etti.

 

1

 200 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar’ın Yayın Hakkını 10 Yıllığına Doğuş Grubu Aldı

651 yıllık geçmişi bulunan Kırkpınar yağlı güreşlerin naklen yayını için Edirne Beledisinde ihale yapıldı. UNESCO tarafından somut olmayan kültürel miras listesine alınan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin naklen yayın hakkını 10 yıllığına Doğuş Yayın Grubu kazandı. Yapılan ihaleye yalnız olarak katılan Doğuş Grubu ihaleyi 10 yıllığına kazandı. Yayıncı firma Edirne belediyesine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp