Edirne Bahçeşehir Okulları Anadolu ve Fen Lisesi veli tanışma kahvaltısı gerçekleştirildi

admin

            Sağlıklı bir toplumun temelleri elbette eğitim kurumlarında atılır. Öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin kusursuz iletişimindedir başarının ve geleceğin anahtarı.

            Bunun bilincinde olan Bahçeşehir Okulları 16.10.2016 Pazar günü Lalezar Restoran’dabirlik beraberlik, tanışma kahvaltısı düzenledi. Katılımın oldukça yoğun olduğu kahvaltıda bir araya gelen veliler, öğrenciler ve öğretmenler okul dışında da beraber olmanın tadını doyasıya çıkararak keyifli dakikalar geçirdiler.

resim2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kahvaltının ev sahipliğini yapan Okul Müdürü Sayın Aysun Yiğitsoy: “Eğitimin üçlü sacayağı olan öğretmen-veli-öğrenci birlikteliğini sürekli diri tutarak çalışmaya devam edeceğiz. Nitelikli, modern, çağdaş ve laik eğitim öğretim veren okulların başında gelen Bahçeşehir Okulları, öğrenci, veli öğretmen işbirliğinin önemi ve gerekliliği konusunda yaptığı etkinlikleri her fırsatta göstermektedir. Amacı okulda birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmektir. Bunun için belirli aralıklarla bir araya gelmenin yararlı olduğuna inanıyoruz. Bu yılki ilk birlikteliğimiz bu kahvaltı aracılığı ile oldu. Bu güzel günü bizimle paylaşan tüm velilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

 

 

 

 66 total views,  2 views today

Next Post

Kıbrıs Gazileri'nden Başkan GÜRKAN’a ziyaret

Edirne Belediye Başkanlığı’nın destekleriyle 42 yıl önce savaştıkları topraklara giden Edirne Muharip Gaziler Derneği üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret ettiler.               Edirne Başkanlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Kıbrıs Gazileri 42 yıl önce düşmanla canları pahasına çarpıştıkları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni ölmeden bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp