Edirne Barosu Başkanı AV. Özgür Yıldırım’dan AGD’YE İade-i Ziyaret

admin

Edirne Barosu Başkanı Av. Özgür Yıldırım, Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette AGD Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş ve bazı yöneticiler de hazır bulundu.

Anadolu Gençlik Derneği’nin çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini belirten Av. Özgür Yıldırım, AGD hizmet binasını da çok beğendiğini söyledi. AGD Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş de Av. Özgür Yıldırım’a, yapmış oldukları ziyaretten ötürü teşekkür etti. Türkiye’nin en genç baro başkanı olması hasebiyle de Yıldırım’ı tebrik eden Abdülhamit İriş, başkanlık görevine gelmesi sebebiyle duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Edirne Barosu Av. Özgür Yıldırım’ın ziyareti, hediye takdimi ile sona erdi.

 791 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Bahçeşehir Kolejinde İngilizce Derslerinde Kişiye Özgü Eğitim Modeli

Yabancı dil öğrenen çocukların, eğitimleri sırasında, kendi deneyimlerini paylaşarak, iletişim kurarak, geçirdikleri süreç dilin kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır. Özel Edirne Bahçeşehir İlkokulu ve Ortaokulunun aylık konuşma etkinlikleri çerçevesinde, 2. sınıf öğrencilerinin hazırladığı meyve-sebze satışı büyük ilgi topladı. Öğrenciler, evlerinden getirdikleri meyve ve sebzeleri sınıflarda ve okulun girişinde açtıkları tezgahlarda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp