Edirne Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü’nde görev değişimi

admin

SAMSUNG CSC

 

 

 

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu’nun Ankara’ya tayininin çıkmasının ardından yerine, aynı kurumda Şube Müdürü olarak görev yapan Uğur Ülgen atandı.

Dişlioğlu, Başbakanlık Makamının 7 Şubat 2017 tarihli oluru ile yapılan görev değişikliği neticesinde 16 Şubat 2017 tarihi itibariyle görevi, Uğur Ülgen’e devrederek İl Müdürlüğünden ayrıldı.

Memuriyete, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü merkez teşkilatında başlayan Ülgen, sırasıyla Haber Dairesi Başkanlığı, Enformasyon Dairesi Başkanlığı, Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü ve Edirne İl Müdürlüğünde; memur, mütercim, redaktör, saha uzmanı ve şube müdürü olarak görev yaptı.

Selçuk Üniversitesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları bölümü lisans ve aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü yüksek lisans mezunu olan Ülgen, çok iyi derecede Urduca ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

SAMSUNG CSC

Next Post

Edirne Toplum Sağlık Merkezi hizmete hazır

              Eski Devlet Hastanesi’nde hizmet verecek Toplum Sağlık Merkezi hakkında açıklama yapan  Edirne İl  Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu, “ Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlığın tanımını bedensel ve ruhsal yönden bir ifade şeklinde tanımlamıştır. Bu anlamda Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Başkanlığımızın da yıllardır bildiği […]

Subscribe US Now

EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp