Edirne Basın-Yayın Ve Enformasyon İl Müdürlüğünden İletişim Atağı

admin

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünce düzenlenen “Kamu Kurumlarında Basın ve Halkla İlişkiler Çalışmaları” eğitimi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının (ETSO) seminer salonunda bugün başladı.

SAMSUNG CSC

Eğitim programının sunuş konuşmasını yapan Şube Müdürü Uğur Ülgen, “Kurum ve kuruluşların, faaliyetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmeleri ve onlardan gelen tepkileri değerlendirmeleri bir zorunluluk hâline gelmiştir. Bu çerçevede Basın ve Halkla İlişkiler alanındaki kurumsal tecrübemizi diğer kamu kurumlarıyla paylaşmayı uygun gördük.” dedi.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü hakkında kısa bir sunum yapan Ülgen, eğitimin Genel Müdürlükten gelen uzman bir ekip tarafından verileceğini ve üç gün süreceğini belirtti.

fikret dişlioğlukpk

İlk Ders, İl Müdürü Fikret Dişlioğlu’ndan Sunuş programından sonra verilen tanışma arasının ardından ilk derse başlayan İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, kurumsal olarak iletişim alanında önemli bir görevi yerine getirdiklerini, iletişimsiz bir ortamın mümkün olmadığını kaydetti.

SAMSUNG CSC

Ders olarak “Kitle İletişim Araçları” alanını seçen Dişlioğlu, Edirne özelinde ve Türkiye genelinde karşılaştıkları genel iletişim yaklaşımlarını örnekler vererek anlattı ve kitle iletişim araçlarının nasıl etkin bir şekilde kullanılabileceği konusunu dile getirdi.

SAMSUNG CSC

ETSO seminer salonunda icra edilen eğitim programı, 24 Ocak 2014 Cuma günü öğleden sonra sertifikaların verilmesinin ardından sona erecek.

 275 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Ahşap Uluslararası Kapı Fuarında Edirne'yi temsil etti

Trakya Ahşap firması İstanbul CNR Fuar Merkezinde bu yıl 8.cisi düzenlenen Uluslararası Kapı Fuarında Edirne’yi büyük gururla temsil etti. Trakya Ahşap Kapı fabrikası İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 8. kez düzenlenen Uluslararası Kapı Fuarı’na katıldı. Geçtiğimiz günlerde 4 gün boyunca yerli ve yabancı firmalara kapılarını açan Uluslararası Kapı Fuarı yoğun ziyaretçi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp